Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Recenze knihy: Adventures of Currency Trader


Doporučené příspěvky

Knihu jsem sice nečetl, ale pár přátel za oceánem mi na dotaz podalo nějaké reference - nováčci si určitě v knize svoje najdou.., příběhy vlastní a různých obchodníků - to je už klasika.., kolega z N.Y. to nazval - oddychovka na dovolenou k pláži, kterou po návratu někde založíš. Závěr: k přečtení to asi je, ale "praktické informace", které obsahuje - toho je na netu v různých podobách hafu a nějaké dobré informace pro lidi trochu znalé FX, chybí. Osobou autora Red Bookera se zabývá i Felixův server... Je to člověk (R.B.), který pořádá různá školení, semináře atp. a to ho vlastně asi živí.. Sám Felix má spíše neutrální hodnocení, např. jej zaráží jen 3% profit za některé tři měsíce.., a zbytek názorů si lze přečíst v diskuzi. Někdo (asi nováčci) jej chválí, jiní to přímo označují jako "podvod" (SCAM - včetně účastníků kurzů) a někdo pochybuje o tom, zda R.Booker vůbec někdy reálně obchodoval... Sto lidí = sto názorů - z proběhlé diskuze si každý může udělat obrázek sám. www.forexbastards.com/public/review/www.robbooker.com
Na stránkách R.Bookera je k mání, mimo nějakých pokeců, info o obchodech a termínů kurzů, i e-book "Strategy:10 system" zdarma. www.robbooker.com/index.htm Stáhnout si to může každý a pak usoudí, zda jej to něčím obohatí.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jstem zrovna nekde u konce knihy a plne souhlasim s recenzi - "lehce stravitelne", zabavne, jednoducha anglictina -- a pro nekoho jako ja, kdo nikdy neobchodoval Forex i celkem poucne. Zadna sucha teorie, ale spis takove ty prihody z praxe, ktere si myslim i spousta lidi zazila.
Vyborna kniha na dovolenou :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dakujem za pekny tip na knihu. Precital som ju jednym dychom a velmi sa mi pacila. Je pisana lahkou a zrozumitelnou anglictinou. Nasiel som tam vela situacii v ktorych som sa nachadzal aj ja ... pekne a lahke citanie, ktore odporucam vsetkym zacinajucim obchodnikom.

Pedro.

PS: Podobne citanie ktore tiez odporucam -- How I Made $2,000,000 In The Stock Market by Nicolas Darvas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Zdravim, nevim zda ma smysl pridavt do vlakna co je z rok bez prispevku ale budiz. Advetures of currancy trader - odpocinkova kniha, ja osobne ji precetl jednim dechem, a dost mi to pripominalo me sameho v zacatcich ( hrrr hrr do trhu a pozic jen aby mi nic neuteklo:-))). Ctiva kniha, napinavy pribeh s dobrou zapletkou, nic supernoveho o tradingu se tu sice nedozvite nicmene verim ze se pobavite.

JJ kniha od Daverse taky oddechovka ale stoji za precteni. No a abych pridal tip tak Reminiscence of stock operator clasica co by mela byt v knihovne kazdeho tradera, spekulanta.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
×
×
  • Vytvořit...