Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

HW Security Key


fi

Doporučené příspěvky

Zdravim,
me IB tu kartu asi pred 3mi tydny nabidlo, videl sem to v Acc Managementu. Objednal sem si ji, dorazila OK. Mam jednu verzi naskenovanou a nahranou na zaloznim USB fazolu, jednu zalohu vytisknutou a jinak tu kartu nosim s platebnimi kartami.

Co se tyce HW klicu. Ten nechci, mam podobne tokeny uz 2.
Vas token je k Vam nalinkovany podle serioveho cisla. Ta cisla token generuje podle nejakeho algoritmu. Rozhodne se neopakuji.

Osobne vidim dodatecne zabezpeceni jako jednoznacne pozitivni. Znam nekolik lidi, kterym byly ukradeny prihlasovaci udaje i s heslem.. Existuji "viry", ktere ctou a odesilaji signaly klaves, ktere mackate. Da se z toho posleze vyfiltrovat login a heslo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To tatanka:

nevím co Ti přesně přijde jestli "token-klíčenka" nebo karta s kody,mě přišla karta s kody takže postup na ni.Přihlásit se na svém účtu zvolíš User managment/Secure transaction program,tam vlastně pouze potvrdíš že souhlasíš s tím že Ti pošlou vyšší zabezpečení a potvrdíš jestli je aktuální adresa kam Ti kartu poslat.Za 3 dny jsem ji měl doma,pak jsem se znovu přihlásil User......... atd. pak jem jen dle požadavku zadal 6 místný kod a bylo to hotovo (aktivace karty).Účet pak ihned fungoval a zadává se taky 6 místný kod dle kombinace na kartičce.U tokenu nevím,ale myslím že první krok -poslání karty bude asi stejný.

S pozdaravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ráda bych se zeptala všech na tu klíčenku,

minulý týden mi dorazila domů a teď nevim co s ní? neboť do platformy se furt hlásim přihlašovacím jménem a heslem. a nevim k čemu mi teda ta klíčenka je? nebo se to někde v platformě má zatrhnout, že se chci přihlašovat pomocí kódů na kartičce???

předem všem moooc díky za rady!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...