Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů L.W.


AdamZ

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 210
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mozz Napsal:
-------------------------------------------------------

>
> Dokázal by někdo z vás přeložit podstatu tohoto:
> i prefer to have a bias as to direction and then
> trade that breakout.... diky
>
> mozz


tak mě to přijde, jako že si není jistý tím na kterou stranu to půjde, tak zadává oba příkazy a čeká, který to zrealizuje.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

Ahojte,
zacal som backtestovat volatility breakout, zatial len aktualnejsi 2007 a 2008 pre s&p500
stiahol som si denny ohlc z yahoo finance...moj problem spociva v tom, ze ked som len
namatkovo zacal tie data porovnavat z barchart.com, vobec to nesedi...
mate niekdo podobnu skusenost? otvara sa mi teda otazka kvality dat...
dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 jmoki,

omlouvám se za delší odmlku. určitě dalo, jen si nejsem jista, zda budu mít co říct. nicmene to muzeme zkusit. jen si nejsem jista, jestli je možné takhle přes vlákno předávat si soukromá čísla a e-mail. jestli chceš, zkus mě najít na skypu - skype jmeno je křestní jmeno, příjmení (mezi tím je navíc ještě p). Abych tě poznala, tak napiš že jsi z Finančníka.

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neuron Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahojte,
> zacal som backtestovat volatility breakout, zatial
> len aktualnejsi 2007 a 2008 pre s&p500
> stiahol som si denny ohlc z yahoo finance...moj
> problem spociva v tom, ze ked som len
> namatkovo zacal tie data porovnavat z
> barchart.com, vobec to nesedi...
> mate niekdo podobnu skusenost? otvara sa mi teda
> otazka kvality dat...
> dik

to bude tím, že na yahoo je akciový index, a ne obchodovaný futures kontrakt
zkus třeba tohle, jsou tam OHCL pitová data S&P500 deset let zpátky
www.tradingblox.com/tradingblox/free-historical-data.htm


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Omlouvám se,ale nejde mi vložit příspěvek,asi tu dělám trochu paseku. Dobrý den, čtu tuto knihu a hned na začátek se marně snažím zjistit proč mi nevychází toto: pokud tomu dobře rozumím,musí se střídat středně dobá dna se středně dobým vrcholem. 1) V tomto případě mi to ale nevychází a nemohu na to přijít proč. Hvězdičky nad šipkou jsou střednědobé vrcholy,ale nemam mezi nimi střednědobé dno.viz.obr. 2)Nezjistil jsem podle čeho poznat směr outside dne(mělo by to být podle grafu s nižším time frame,ale netuším jak) Někdy to logicky vyplyne,ale někdy ne. viz obr.2,3. Hledal jsem,ale nenašel-možná je to tak jednoduché,že to tu ani neni,ale mě to prostě netrkne.Děkuji za odpovědi.

6747

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
čtu tuto knihu a hned na začátek se marně snažím zjistit proč mi nevychází toto:
pokud tomu dobře rozumím,musí se střídat střednědobá dna se střednědobým vrcholem.
1) V tomto případě mi to ale občas nevychází a nemohu na to přijít proč.
Krátkodobé jsou v pohodě,pak mám ale jednou za čas vedle sebe střednědobá dna a mezi nimi není střednědobý vrchol.Je střídání pravidlo,nebo to může vyjít i takto?

2)Nezjistil jsem podle čeho poznat směr outside dne(mělo by to být podle grafu s nižším time frame,ale netuším jak)
Nevychází to ani s OPEN-CLOSE tak z čeho?Mám na nižším timeframe třeba pět úseček ale nevím jak na to.
Někdy to jde logicky odvodit,ale někdy prostě nechápu.

Chtěl jsem vložit obrázky kde je ukázka toho jak mi to "nejde" ,ale nepodařilo se vložit příspěvek,tak snad jsem svůj problém alespoň dobře popsal.

Hledal jsem,ale nenašel-možná je to tak jednoduché,že to tu ani neni,ale mě to prostě netrkne.Děkuji za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...