Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Kam pro "nové myšlení" (DVD)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 103
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jenaL:
Když jsem zmiňoval Ester a Jerryho Hickse a The Secret měl jsem na mysli film od Rhondy Byrne (ten o kterém Tomáš píše v článku) Kdysi v účinkovali po boku Jacka Canfielda a ostatních, když jsem si asi po roce koupil "extended" edition na DVD tak už v něm nebyli a jejich pasáže už ve filmu chyběli a nebo byli namluveny ostatními...

Tady je link na jejich oficiální stránky www.abraham-hicks.com/ , právě oni jsou takovými novodobými propagátory Law of Attraction a mnoho úspěšných lidí včetně mnoha účinkujících ze samotného filmu The Secret jako Mike Dooley, Jack Canfield atd. je jim hodně vděčných...

Samotná myšlenka není opravdu nijak nová, najdeme o ní zmínky v opravdu starých knihách (sto a více let). Existuje jedna padesát let stará nahrávka od Earla Nightingalea (vydáno i v Češtině) která se dokonce jmenuje The Strangest Secret a celá pojednává o "Law of Attraction".

Jinak vypadá to že v Borders nás bude nakupovat více, minulý týden jsem si šel koupit knihu od Neala Donalda Walshe o které se zmiňuje Tomáš v předchozím článku, netušil jsem ve které sekci ji hledat a tak jsem zamířil k nejbližší prodavačce - Jen jsem řekl Neale Dona... a ona už mou otázku dokončila a zodpověděla a řekla mi že už jsem dnes asi tak dvacátý zákazník který se na ní ptá a pak se mě zeptala jestli o ní nebo o autorovi bylo něco v televizi?! :)

analytik a ostaní co jsi nejsou jisti zdali by Angličtina v Tomášem zmíněných filmech nebyla nad jejich síly - doporučuji www.youtube.com naleznete tam ukázky ze všech zde zmiňovaných filmů, některé mají dvacet minut a více!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prve je secret nasiel som to na youtube a druhy je rabbit hole. Mne sa osobne ten secret az tak nelubi ked som zhladol trailer co som videl na Amazone, tak s kludom poviem ze nic moc to skor Bohaty tata chudobny tata ukazoval aky je rozdiel medzi myslenim a bohatstvom. Ako pisal Tomas miestami moc Americke priam az sektarske. Samozrejme ze ma to aj svoje zaujimave stranky ale ako vravim ked niekdo pozre trailer a potom co rozpravaju tak je to rozhodne rozdiel. What tHe BLeeP Do wE (k)now? tak to uz sa mi pacilo len skoda ze nemam az taku dostatocnu anglictinu aby som presne vedel co hovoria ked vysvetluju dane veci na secret mi este stacila. Rozhodne si na amazone objednam v Nemeckom preklade. Vdaka Tomasovi za ukazanie zaujimaveho smeru
www.youtube.com/watch?v=G07eSIvg7jQ
www.youtube.com/watch?v=SrKvzPXULME
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zrovna si pročítám psychologiji obchodování str 122 a autor tady popisuje přeprogramování podvědomí a tom přesně je metoda one brain=cesta k novému myšlení a hlavně konání, filmy jsou super, spoustu věcí si člověk uvědomí, ale ještě musí vysvětlit tyto nové možnosti reagování na vnější podněty našemu podvědomí, což už není zas tak jednoduché

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dost dobry film. aj ked pre mna to nebolo nic nove, v podstate su to zname veci, ktore vie kazdy. len si ich dostatocne neuvedomuje. film som pozeral s kamaratom, a nase nazory na film sa diametralne odlisovali, z mojho pohladu to je celkom podarene dielo, o tom ako to v "skutocnosti funguje", podla kamarata to bolo dost onicom, vyjadril sa tak ze nic prospesne z filmu nemal, ze to bolo ako keby niekto hodinu rozpraval o tom ako napr. tecie vodopad,,,. .

hmm, zaujimave je ako su pohlady rozdielne.. :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim
podivejte se na :www.selfhelpexpress.com/
jeslti to jeste neznate..pouzivam to denne a musim rict ze je to velice zajimave ....udelej ze sebe co chces
stan se cim chces.... je to o ovlivnovani podvedomi behem relaxace...jsou tam programi pro tradery, golfisty, lepsi sex, think anf grow rich.. Norman byl asi 20 let aktivni trader ...a nabizi kompletni software pro tradery.. ja zatim pouzivam to co je na webu.. myslim ze jeslti nekdo zapasi s tim jak se vyrovnat se ztratami coz je asi nejtezsi part tradingu tak tohle muze byt velice uzitecne..
L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...