Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

galant,

já ti mohu doporučit jednoznačně Interactive Brokers, je to ale jenom můj názor. Poplatky si najdi na jejich stránkách, jsou téměř bezkonkurenční. Co je ale největší plus je to, že pokud se budeš v opcích vyvíjet a budeš chtít využívat nějaké další například analytické nástroje, tak tento broker je v tomto hodně vpředu, co se týče fundování účtu, tak sice uvádějí nějakou částku jako minimální, ale pokud tam pošleš 5 k USD, tak to myslím bude také fungovat, pokud by to nefungovalo, tak si peníze vypůjčíš, dosáhneš požadovanou hodnotu a půjčené peníze si pošleš zpět a vrátíš, alespoň si vyzkoušíš, jak funguje vklad/výběr. Nebudeš mít povoleno dělat obchody, pokud budeš mít, tuším, méně než 2k USD, tolik alespoň za mě a samozřejmě ať se ti to všechno daří :c)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Galant,
hmmm, tom som nevedel, taktiež Lightspeed je poplatkami lacný...ale to je taktiež USA broker,ktorý bude mať možno podobné problémy s EU občanmi. Ja mam realne skusenosti len s IB...len som chcel poukazať,že keď obchoduješ viac ako s 10 kontraktami,tak iné alternatívy možu byť ešte lacnejšie, ale to je relatívne, treba tam zahrnúť aj obchody ako prirazenie, modifikáciu a zrušenie prikazu...

Nech sa darí

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Luo, ahoj.
Asi jsi se již mezitím rozhodl, ale skutečně mohu doporučit IB. Obchoduji u nich opce již přesně rok a vše je OK. Pokud nechceš obchodovat opce intradenně, tak to nijak nebolí. Fundování účtu i výběr peněz je v pohodě, support funguje výborně. Začal jsem u nich a i tam zůstanu.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
otvíral jsem si u nich účet na papertrading (nazývají to paperMoney), který je u nich zdarma na 60 dnů. Pak je, tuším, nějak nutno si tuto službu zaplatit. Na rozdíl od klasického účtu nehraje roli, ze které země se registruješ. Přihlášení k paperMoney mi umožnilo stažení platformy a dělat veškeré analýzy s tím, že exekuci jsem dělal přes prostředí Interactive Brokers.
K paperMoney se dostaneš přes home page ThinkorSwim, záložka Trading. Je to pak cca uprostřed stránky.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý deň,

neviem či píšem správne v rámci diskusie určenej pre OPCIE ,neviem sa tu zorientovať ....
Mojou snahou je Vás požiadať o pomoc : mojou snahou je trading binárni opce cez platformu Top..... (neviem či je
dovolené písať cele názvy, preto vynechávam písmena) a k tomu chcem využívať MT4.
Problém je v tom, že som si stiahol MT4 nainštaloval bez registrácie ( k brokerskej spoločnosti, bez páky , vkladu a
podobne) iba nefunkčný program.Mojou otázkou je možné prepojiť MT4 s platformou Top....... , zvoliť v MT4 Top......,
ako brokersku spoločnosť ?

Uvedomujem si , že jedno aj druhé sú platformy : MT4 je platforma pre forex a Top...... je platforma pre binarni opce
Informujem sa z dôvodu , nakoľko jeden pán takouto formou funguje : MT4 využíva na analýzu vstup do obchodu a následne pri vhodnej situácií otvára platformu Top...... a zadáva príkaz .

Uvedomujem si, že zmieňovaný pán je trader a preto využíva rôzne formy obchodovania , forex- binarni opce - komodity a podobne a preto jeho platformy sú poprepájané ,mňa MT4 ako platforma pre forex sama o sebe nezaujíma .
mňa zaujíma iba spôsob, ako jednotlivé nástroje spoločne zosynchronizovať v jeden celok.
Je to možné aby na MT4 boli reálne dáta totožné s dátami totožnými s platformou Top..... ?
Ako by to bolo možné urobiť !

ďakujem , Nuso

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...