Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

dobry den, obchoduju jiz nejaky cas live forex. chci se ale zeptat, doporucil by mi tu nekdo solidniho brokera pro menove opce, podminka je otevreni uctu s velmi malou castkou idealne kolem 100-200 USD max na vyzkouseni, neco jako mini opce nebo neco v tom smyslu, zajima me pouze obycejny nakup opci, zadne slozite strategie, ani nechci nic vypisovat...budu rad za kazde dobre doporuceni
diky Andrew

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
ve Vašem návodu Jak obchodovat opce uvádíte, že minimální kapitál pro obchodování je 700 USD. Rád bych se zeptal kde, u ktere společnosti lze otevřít tak malý účet. O opce už se nějakou chvíli zajímam, ale nenašel jsem kde by šlo otevřít účet s nižším kapitálem než 5000 USD.
Předem děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomas_66 - nevím jaký návod máte na mysli, ale je třeba rozlišovat kapitál potřebný pro obchodní strategii a celkový obchodní kapitál. Opční strategie na levnějších trzích lze testovat s malým kapitálem na stratetegii - např. několik set dolarů. S takovou částkou však nemá smysl se do učení a obchodování opcí pouštět - doporučil bych spíš 5000 - 10000 dolarů, což vám bude na otevření účtů u brokerů stačit.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Zdravim,

pokusim se po delsi dobe ozivit tohle vlakno. Po shlednuti online webinare pro opce I jsem se nadsene pustil do backtestovani a papertradingu na TOS. Zaroven jsem se zacal poohlizet po brokerovi pro opce s nizsim minimalnim depositem nez u Interactive Brokers. Mel jsem nasledujici pozadavky:

1) minimum deposit do 5000 USD
2) mobilni pristup pres android
3) moznost virtualniho tradingu
4) moznost otevrei uctu i pro non-US klienty

Nejlepe mi vysel MB Trading. Po nainstalovani dema jsem marne hledal RUT, po diskuzi s jejich supportem mi bylo sdeleno ze RUT uz nenabzi kvuli malemu zajmu klientu.

Z dalsich brokeru by vyse uvedenym pozadavkum mely vyhovovat jeste TradeMonster a OptionExpress, maji ale dost vysoke komise.

Ve finale tedy asi skoncim u IQ Trade a jejich prostrednictvim otevru ucet u IB za 5000 USD. Popravde receno ale nemam moc velkou duveru posilat tolik penez nekam do Lichtenstejsnka. Proto mam na ostatni tradery dotazy:

1. Otevirali jste v posledni dobe ucet nekdo pre IQ Trade, je to spolehliva cesta?
2. Mate tip na jineho brokera nez IB, ktery vyhovuje vyse uvedenym pozadavku?

Jeste doplnim, ze informace o brokerech jsem cerpal z Barrons Broker review 2012.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

- že je IB broker hrůzy, to je známá věc. Ohledně opcí teď už 2. den "řeší", proč mně přestaly jet data na DAX opce, když je platím a peníze si za ně samozřejmě strhávají. Nicméně z jiných důvodů je stále používám a zadávám přes jinou platformu.

- OptionsExpress jsem používal a byl jsem spokojen, tzn. můžu doporučit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dnes jsem si nainstaloval demo TWS od IB, abych zkusil paper u mozneho budouciho brokera. Hledam ticker RUT a furt nic. SPY, QQQQ, IWM, u vsech mi to vyhodilo option chain, jen RUT zase nikde.

Opet diskuze se supportem, a odpoved je, ze v demu Interactive Brokers opce k RUTu nenabizi.

Asi jsem tatar, ale panove financnici v jejich instruktaznim videu ze zacatku tohoto roku ticker RUT bez problemu na paper tradingu pouzivali. Funguje vam ostatnim na paperu RUT?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Klatic2:
Zásadní rozdíl je u IB mezi demo a paper účtem:

DEMO:
- souží k prohlédnutí platformy
- nepotřebuješ ostrý účet
- zobrazená data jsou náhodná

PAPER:
- musíš nejdříve založit ostrý účet
- následně si můžeš vytvořit paper účet
- všechny funkce a data odpovídají live účtu

Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

chcel by som sa opýtať či je spôsob akým získať časovo neobmedzený prístup k papermoney TOS, nakoľko keď sa zažiada tak po 2 mesiacoch konto expiruje. Teda je tu aj možnosť každé dva mesiace sa zaregistrovať na iný mail prípadne iné meno no príde mi to zbytočné ak by bol aj nejaký trvalejší spôsob.

Ďakuejm.
Pali.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravim.

Dělal jsem si průzkum u zde nejčastěji zmiňovaných brokerů pro opce. Jelikož jsou zde příspěvky ne úplně nejnovější :), napíšu, co jsem se tento týden dozvěděl o MB Trading. Zajímal jsem se zatím jen o otevírání kreditních spreadů na ETF na indexy.

Co se týče poplatků - kreditní spread s jedním kontraktem je za 1,90 USD, žádné poplatky za exercise/cash settlement. Měsíční poplatky jsou jen za data a to 6 USD, za neaktivitu se nic neplatí. Margin je podle šíře spreadu, tzn. 1 bod = 100 USD, 2 body = 200 USD. Minimální účet je od 2000 USD. Účty pro ČR otevírají.

Pokud by mě někdo doplnil, kdo má s nimi zkušenosti z reálného obchodování, budu rád a myslim, že nejen já. Plánuji si v nejbližší době u nich otevřít účet.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

IB je levnější, při 5 a 10 spreadech zaplatíš z toho co píšeš cca o 25% víc než u IB.

Mám T-Reg margin a nejvyšší poplatek za 10 kreditních spreadů na SPY co jsem našel je 15 USD. Nejdražší spread na akciích mám toto pondělí otevřený AAPL -605/600 4loty za 8.78.
Zase ale za 4x AAPL spread 620/615 z 1/10 jsem dal pouze USD 3.12.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirib:

díky za info. Mohl bys jen říct, kolik bych platil za 1 kontrakt? Plánuji vzhledem k velikosti účtu začít pouze s jedním kontraktem na spread o šířce dvou bodů. Kdybych jel 5 kontraktů, tak je to už velký % risku na obchod. Pro začátek, jestli je MB Trading s jedním kontraktem levnější, začnu s ním a pak, až doplním účet (nebo ho zhodnotím - lepší varianta :) ), tak při obchodování více kontraktů se začnu poohlížet po jiném brokerovi.

Pokud ale správně počítám, tak 10 kontraktů u IB na SPY je 15 USD, u MB Trading je to 9,50 USD, takže i tak jsou levnější.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...