Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

Nazdar,

tiez som mal podobny problem.
Teraz pouzivam www.notifish.com.

Vies si nastavit samotnu akciu, kalendarny spread a tusim aj iron kondora.
Ja to pouzivam na kalendarne spready lebo IBcko nevie posielat notifikacie pre cely spread iba pre jednotlive nohy.

Ja pouzivam nejaku free verziu tych sluzieb.

Je to celkom jednoduche na pouzivanie.

Skus sa na to mrknut ci ti to vyhovuje. Keby si nieco nevedel tak sa ozvi mozno budem vedet helfnut.

Caf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Umí to TOS (ThinkorSwm), ale ve free verzi to asi neposílá alerty na email a live se otevřít v ČR nedá.
Toto mě dřív u IB hodně trápilo, ale časem jsem dospěl do stádia, že bych už žádné alerty ani dostávat nechtěl, protože obchoduju takové strategie, aby stačilo kontrolovat před koncem seance.

Mám napozorozované, že z dlouhodobého hlediska úpravy během dne na základě reálné situace nepřínáší žádné edge. Tedy samozřejmě pro mě a můj styl obchodování. Jak řekl nějaký trading guru, jehož jméno už nevím, tak nejvíc peněz vydělávám, když nic nedělám.

hodně zdaru,
JIrka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tome díky za tuto zprávu. Musím se podívat na TWS na Win, provozuji to na Macu a tam některé věci nejsou, nebo jsem jen málo klikal :)

Jirka


tom_czr Napsal:
-------------------------------------------------------
> to bram:
>
> I komplexnější strategie se dají v IB z pohledů
> alertů řešit. Doporučuji pořádně proklikat a
> prozkoumat.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dokud mi někdo neukáže opak, jsem pořád přesvědčný, že TWS příkaz typu:
Pokud má opční spread hodnotu -100 USD, uzavři spread.

nelze zadat.

Je možné zadat podmínku Pokud má podklad cenu 500, udělej se spreadem něco, ale to je z pohledu řízení opčního komba nedostatečné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 3 týdny později...

Dobrý večer,

Hledám brokera pro opce, kde bych mohl s účtem 5000 usd obchodovat Iron Condora na mém odzkoušeném trhu Rusell 2000.

Tzn. s účtem 5000 mi dají dostatečný "trading level". Tento Trading level je něco co mě celkem dost brzdí a musím říct, že i trochu frustruje.

Teď mám zkušenost s OptionsXpress a ani s tímto účtem mě neupgradovali na potřebný Trading level č. 4 ( z 5ti možných). Zatím to vypadá že budu muset šetřit na 10000 usd a s prominutím trochu kecat v dotaznících. Je to poprvé co jsem dojel na svou poctivost, kdy jsem jim vyžvanil svůj pravý příjem a to všechno co potřebují.

Díky předem za možný tip. Rád si je prověřím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Ahoj, koukam po opcnim brokerovi vyuzitelnem i pro akciove obchody... zatim mi vychazi nejlip interactive brokers, kteri uvadeji komisi 1 USD za opci na akcii, prijde mi to zajimave, protoze jine nabidky se pohybuji nekolikanasobne vyse... az si rikam... v cem je hacek? :D jsou tam nejake dodatecne naklady, ktere jinde nejsou?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...