Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Opentick – alternativní zdroj levných realtime a bezplatných historických dat


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 132
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 5 months later...

Preji hezky den vsem Traderum, zacinajicim i zkusenym,

po nekonecnych badanich a studiich jsem se konecne rozhodl zacit live trenovat a backtestovat, a tak jsem chtel nejaka data, jak jsem zde cetl a zjistil na vlastni kuzi OPENTICK je tuhej. Zkousel jsem tedy Zen-fire, ovsem problem vypada nasledovne:

Duplicate Demo Request Received:

Our records indicate either the email address, ip address or mac address of the machine requesting the demo has already been issued a 30-day demo.

please contact your broker to get additional access to the engine.

MUZETE PORADIT??? jsem si jisty ze jsem se tam jeste nehlasil, a zkousel jsem i jine e-maily... dekuji..


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Dobrý den,

mám potíž s přihlášením na demo Zen-fire:
vždy když vypíši registrační tabulku: jméno příjmení mail a tel.
otevře se mi buď, že již z této IP adresy či mailu registrace proběhla na 30ti denní demo, nebo se objeví bílá obrazovka.
Pročítal jsem zde příspěvky ohledně tohoto problému a pochopil jsem dobře, že se musím pokusit zaregistrovat z jiné IP adresy, také jinak třeba v internetové kavárně či jinde, nebo si změnit softwarově IP adresu.
Pro úplnost použil jsem mailovou adresu googlu, tedy ne CZ.(prý by to mohlo být i tím, ale to nepomohlo).
Věřím, že se zde najde zkušený rádce. Předem díky za odpověď.

Otovnik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...
  • 2 years later...

To Pribinacek

I přes to že tvůj příspěvek je dva roky starý, tak jako jediný mi pomohl s mým problémem. Půl dne hledám odkazy na fóru ohledně dat a poskytovatelů a až tvá rada mi poskytla ona kýžená data :) Vážně moc díky za tip.

A rád bych poděkoval i tvůrcům finančníka za vše co pro nás dělají :) ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...