Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Opentick – alternativní zdroj levných realtime a bezplatných historických dat


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 132
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

yamato: my, co nejsme viaceri a nesedime na riti a necakame:), jsme si budto prosli diskusi tady na financnikovi, a nebo sami zjistili na strankach openticku, ze nove uzivatele zrejme v nejblizsi dobe brat nebudou z duvodu velkeho vytizeni..takze je skutecne lepsi necekat dalsi mesice a radeji se poohlednout jinde..napr. u zminovaneho zen-fire (realtime data)..a co se tyce historickych, tak odkazy na bezplatne stazeni nekolika let historickych dat e-mini indexu od ruznych poskytovatelu a v ruznych formatech lze bez vetsich problemu najit tady na foru..:pouzijte vyhledavani:

snad to pomuze..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vyky Napsal:
-------------------------------------------------------
> tady mas ten odkaz na historicka data t toho
> vlakna libox.org/data/ . Zenfire umi
> historicka data sice ne na roky, ale myslim, ze
> rok z toho vydolovat jde
>
> ----------------------------------------
> "Zdar a sílu . . . ." vyky


Prosim prosim uz dobu se pokousim tyto data (konkretne NQ) aplikovat do me demo verze Ninji traderu, ale nejak me to nefunguje:
Stahnu soubor , rozbalim, V Ninjovi dam tools, import data, vyberu tento rozbaleny soubor, kery je v txt. formatu a dostanu tuto odpoved: Unable to import file NQ 06-08.txt. Instrument is not supported by repository.
Potrebuji snad tyto data prevezt do jineho formatu? Jak na to? [ital] [/ital] :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem asi ten poslední co by tady měl radit, ale pokud se nemýlím tvůj problém tkví pouze v tom, že sis daný soubor nezkopíroval do C: - documents and setting - tvůj profil - ninja trader - import - db -
Pak udělej to samé co jsi udělal předtím (v Ninjovi) a mělo by to jít. Ještě předtím ale musíš daný kontraktní měsíc "natáhnout" v instrument managerovi. Prosím opravte mě někdo jestli tomu tak není. Už to tady ale myslím fakt někde bylo. Alespoň jsem si to připomněl :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...