Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Opentick – alternativní zdroj levných realtime a bezplatných historických dat


Doporučené příspěvky

Roman.M: Ach jo. Už tady bylo asi tisíckrát napsáno, že OT nové registrace nedělá. Naposledy asi před 3 příspěvky.

yamato: A my co chodíme do práce, staráme se o rodinu a ještě live obchodujeme máme toho času fůru a můžeme se vykecávat ;) Ale k věci - rok nebo dokonce ještě víc zpátky je podle mého soukromého názoru por intradenní obchodování blbost. Trhy se mění a takhle dlouhý backtest trhu ti žádné rozumné hodnoty nedá, spíš tě navede špatně. Ale jistě se najdou přívrženci backtestů, kteří mi za tuhle kacířskou myšlenku zkusí ukamenovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 132
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

jessiemonika,

pokud máš demo účet u Zen-Fire, tak stačí v Instrument Manageru vytvořit příslušné kontrakty např. ES 06-09 ..., Zen-Fire poskytuje data za rok zpátky a není třeba nikde nahrávat historická data. Import historických dat od ZenZire je probírán přímo v tomto vlákně www.financnik.cz/forum/read.php?23,115553,115609#msg-115609

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jessiemonika:

pokud si spravne pamatuju, licencni klic k ninjovi byste mela dostat od ninjy, ne od zen-fire...ninja je software na zobrazovani grafu..zen-fire je poskytovatel dat...klic myslim dostanete pri stahovani ninja tradera pri vyplnovani tohoto formulare - www.ninjatrader.com/webnew/download_trading_software.htm

PS. jsme tu hodne offtopic, dalsi dotazy k ninjovi prosim vkladejte do vhodnych vlaken o ninjovi..najdete je pomoci vyhledavani...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Já jsem se k té stránce nedostal, zkoušel jsem to pouze přes ikonku "zde" v článku, která však už nebyla aktivní. Co byste tedy doporučili jako alternativu Open Ticku?... Omlouvám se za hloupé začátečnické otázky.Slibuju, že čím více se budu v problematice orientovat, tím se budu snažit být samostatnější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...