Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nemožnost stáhnutí NinjaTradera


Wolfi

Doporučené příspěvky

Tak ty jsem neviděl, díky za tip, zkusím si to stáhnout. Jinak jsem zřejmě kecal s tím OpenTickem, včera jsem stáhl data za 3/4 roku, dneska už jsem je tam nikde nenašel a znovu se nepřipojím, takže to asi opravdu nežije.

Máte někdo zkušenost - pokud jsem stáhl do NJ historická data, najdu je někde na disku? Hledal, leč opět nenašel.
No jdu raději stahovat ta videa, ať to umím trochu používat.


911 Napsal:
-------------------------------------------------------
> NT ma velmi slusna vide, kde je videt jak zadat
> PT, SL. NJ ma velmi promakanou platformu a jdou
> tam delat velmi pokrocile i scalpovaci strategie.
>
> __________________________________________________

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 36
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Ještě jednou otevřu téma NT a OpenTick.
Včera jsem se vůbec nedostal k datům, vždy když skončilo načítání dat, tak jsem měl jen bílou obrazovku. Dnes tomu nebylo jinak a tak jsem zkusil namísto volume2000 nastavit 3 min TF a data najednou jsou. Pokud přepnu na vol2000, nevidím nic.
Nevíte někdo, kde může být problém? Je problém u OpenTick, že volume data nedává? Nebo mám něco blbě v NinjaTradeu, že je nezobrazí?
Díky ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já tedy nevím, já když jsem se registroval na Openticku tak napsali něco jako že je to v rekonstrukci a že napíšou na mail až to bude zase v provozu. No a zatím mi nic nepřišlo.

Wolfi
---
"Whoever said money can´t buy happiness has never driven a sports car!"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teď jsem zkoušel ty data ze Zenu - zadával jsem hesla co jsem dostal na stránkách Zenu při registraci. Normálně jsem zapnul Ninju, nastavil zdroj ZenFire a otevřel si ER2 5 min, ale nic se nestalo - bílá obrazovka. Tak nevím....

Wolfi
---
"Whoever said money can´t buy happiness has never driven a sports car!"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

ted bych se potreboval poradit s nekym ja. Zkousel jsem otevrit alternativni grafy Volume 2000 u starsich kontraktnich mesicu u ER2 v NT, ale bohuzel se zadna data nestahnou. Graf je prazdny. Dival jsem se do helpu a Zen-Fire poskytuje "Real-Time Data", "Historical Tick Data" a "Historical Minute Data". Neposkytuje "Historical Daily Data". Graf Volume 2000 mi jde zobrazit pouze u aktualniho kontraktniho mesice ER2 06-08. Je to zrejme docela velky objem dat, protoze mi to i pri tech par dnech trvalo dost dlouho. Vi nekdo, jestli Zen-Fire poskytuje grafy Volume 2000 i pro ty starsi kontraktni mesice? Mozna, ze duvodem je, ze by ty data mely velky objem a proto jsou dostupna pouze pro aktualni mesic, ale to jenom hadam. Pokud mi bude nekdo schopen dat odpoved, tak budu velice rad.

Duvod proc to chci vedet je ten, ze zkousim FinWin a jeho patterny a po letmem prostudovani cenoveho 3 min grafu a toho Volume 2000 na aktualnim kontraknim mesici mi prijde ten Volume 2000 mnohem citelnejsi nez ten cenovy. Neobjevil jsem ameriku, protoze to tak bylo i receno, ale vlastni zkusenost je nejlepsi.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to leife:

Co vam presne nefunguje? Ja jsem primo na Zen-Firu zvolil "Demo account". Po registraci mi vyskocila obrazovka s postupem instalace Ninja traderu, vcetne licencniho cisla. Pak jsem vytvoril v NT v Account Connection Set-Up novy External Data Feed, kde jsem pouzil ty prihlasovaci udaje, ktere mi dali. Pres menu file jsem se potom nakonektoval na vytvoreny datafeed a jede to.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...