Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

to hirens: popravdě teď nevím, ale myslím že nemusíš to yax: já už právě dnes hledal a pár rad jsem našel, ale stále to nejde, zkoušel jsem to zadat i s pomlčkou po třetím čísle a pořád nic a do Passportu se dostanu v poho, přitom kolonky na přihlášení jsou stejný? Jsem fakt už tak natvrdlej?

13566

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Marvik, ALL:

Kdyby se někdo chtěl přihlásit do RCG Archive přes jiný prohlížeč než IE, tak tady je návod:

1. RCG Archive je na této adrese: rcg.dataimpact.com/
2. Vyplňte pole přihlašovacího formuláře, tj. pole Username a Password
3. Normálně nejde odeslat formulář, ale jde to obejít takto:
Do adresního řádku prohlížeče vložte toto a zmáčkněte Enter:
[code]
javascript:window.frames[2].document.forms[0].submit();
[/code]Dojde k odeslání formuláře. Testováno ve Firefoxu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hirens: hledal jsem, zda to nemám někde na disku uložený a nenašel jsem nic, doma to mám vytištěný, ale tam budu nejdřív za týden. Dle mého překladu tomu rozumím tak, že bys to musel vyplnit pouze, kdyby si vyplňoval na začátku dočasnou americkou adresu, ale danit to tam nehodlal, takhle předpokládám, že máš na začátku českou adresu a proto to vyplňovat nemusíš. Pokuď jim bude něco chybět, tak se sami ozvou, ať jim to doplníš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all: psal jsem svou lámanou angličtinou do Mirusu a už mě ten RCG Archive funguje! Tady je návod co mě poslal Sean:

RCG Archive Login Information (Archive has been reset)

Go to www.mirusfutures.com then click Account Login, then click RCG Archive Login
User I.D 736*****
Password ***
Then hit Start
Select Statement Month
Report name : Daily Commodity Statements or Monthly Commodity Statements
Select From Report Date & the To Report Date
Account Number ***** (no 736 needed)
Salesman Number Leave Blank
Office 736
Then hit Search

Já tam vstupoval přes rcgdirect.com a je třeba jít přes mirusfutures.com!

No a teď jsem to zkusil i přes RCGdirect.com a funguje to taky, takže tam bude důležitá ta poznámka (Archive has been reset)

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stále sa tu rieši dĺžka demo účtu od zen-fire a všetci hovoria, že sa to nedá predĺžiť alebo obísť. no nič, tak tu napíšem návod ako si do smrti:) obnovovať demo účet.

takže stačí skočiť do internet kaviarne na nejaký iný počítač, tam sa zaregistrovať, nechať si poslať na mail licenčný kód pre ninja trader a prístupové údaje (nick a heslo) od zen-fire, zapísať si ich, pribehnúť domov a do starej ninji zadať nový licenčný kľúč, odobrať staré prihlasovacie údaje od zen-fire a vytvoriť nové s novými údajmi.

a je to:), môžete fičať na deme veky lebo počítačov v kaviarňach je mrte. má to len jeden háčik, na deme nič nezarobíte, takže bacha na to!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ľudia načo sa registrujete u mirusu, kde to trvá veky a kde komunikácia s brokerom je na bode mrazu?

ja som sa zaregistrovala u amp futures a celý proces od kontaktovania brokera mira cez skype, cez otvorenie účtu a fundovania peňazí trval 4 dni, čiže ak niekto chce fakt začať obchodovať a začne to riešiť v pondelok o 14:00 tak v piatok o 14:00 už môže ísť live.

takže tak, ide o to, či človek chce obchodovať a zarábať love alebo len kecať o tom a veky sa pripravovať.

a ešte jedna vec, ak tu niekto rieši otázku, či mu stačí 2000 alebo 2500 USD na otvorenie účtu tak nemá ani páru o tomto biznise. to isté sa týka veľkosti SL 30 USD. To čo je za haluz:)

no neva, v tomto biznise je 95% ľudí, čo vytvárajú podmaz (to je tá marketingová časť, ktorá si k prachom nikdy nečuchne len hovorí o tom aká je to ryža tento biznis) a 5% ľudí, čo nabrali odvahu, zohnali love, pochopili, že žiadny systém nebude 100% úspešný, prispôsobili si money managment a išli robiť kšeft menom trading!!!

či uspeli alebo nie o to vôbec nejde. ide o to, že to konečne vyskúšali!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fajnfajn Napsal:
-------------------------------------------------------
> ľudia načo sa registrujete u mirusu, kde to trvá
> veky a kde komunikácia s brokerom je na bode
> mrazu?
>
> ja som sa zaregistrovala u amp futures a celý
> proces od kontaktovania brokera mira cez skype,
> cez otvorenie účtu a fundovania peňazí trval 4
> dni, čiže ak niekto chce fakt začať obchodovať a
> začne to riešiť v pondelok o 14:00 tak v piatok o
> 14:00 už môže ísť live.
>
> takže tak, ide o to, či človek chce obchodovať a
> zarábať love alebo len kecať o tom a veky sa
> pripravovať.
>
> a ešte jedna vec, ak tu niekto rieši otázku, či mu
> stačí 2000 alebo 2500 USD na otvorenie účtu tak
> nemá ani páru o tomto biznise. to isté sa týka


To je snad kazdeho vec, kam se registruje, co se tyce me osobne, ja sem si nedavno zakladal ucet u Mirusu a jsem spokojeny. Zalozeno za 30 min. Broker semnou komunikoval podstate obratem.
> veľkosti SL 30 USD. To čo je za haluz
>
> no neva, v tomto biznise je 95% ľudí, čo vytvárajú
> podmaz (to je tá marketingová časť, ktorá si k
> prachom nikdy nečuchne len hovorí o tom aká je to
> ryža tento biznis) a 5% ľudí, čo nabrali odvahu,
> zohnali love, pochopili, že žiadny systém nebude
> 100% úspešný, prispôsobili si money managment a
> išli robiť kšeft menom trading!!!
>
> či uspeli alebo nie o to vôbec nejde. ide o to, že
> to konečne vyskúšali!!!
>
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to fajnfajn: Já šel k Mirusu a nemůžu si stěžovat, je pravda, že založení účtu pár dní trvalo, ale na druhou stranu pár dní bylo zdržení i na mé straně a nemyslím si, že rychlost založení účtu je rozhodující při hodnocení brokera. Když jsem potřeboval pomoc s nějakým problémem, byla odezva od Mirusu rychlá a vždy poradili tak, že to fungovalo!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapi, kterou clearingovou firmu jste u Mirusu zvolili? Dorman nebo Rosenthal?

Mirus uvádí u Dormanu účet v Německu na Eura, ale když jsem se proklikal k otevření účtu, tak mi to nabídlo znova výběr a v něm má účet v Eurech zase Rosenthal....

Nechce se mi převádět peníze do USA....zaprvý je to drahý a nevím jestli to stále platí, ale vždycky jsem musel vyplňovat ty jejich debilní formuláře pro berňák.

Jsem ztoho volajaký zmetěný..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to patas: já zvolil RCG a účet mám v USD, EURa můžeš mít u nich taky a drží se v bance v Anglii. USD jsem zvolil, jelikož mám zatím v plánu obchodovat jen v USA, ale někdo tu psal, že má účet v Anglii a obchoduje US trhy, jenom ty peníze co vydělá, tak je stejně nechají na výpisu v USD, jak to pak funguje s převody nevím, nemám zkušenost, zkus prohledat vlákno!

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,

idem si zakladať účet u Mirus, no narazil som na jeden problém. ZMenil som prechodne
miesto pobytu, momentálne fungujem na wifi internete. Ninjatrader má problémy. Napríklad štrvtky, piatky sa
pripojí, inokedy vyhodí login failed 10004. Firewally nemám a v podstate keby je chyba v mojom PC, tak ma nepripojí
nikdy, a nie tak skákavo. Napríklad včera sa nedalo pripojiť na dremo account celý deň, pričom u kolegu cez káblovku
sa pripojiť dalo.
1. Je možné, že provider blokuje určité dni pripojenie?
2. Som ochotný zmeniť internet za Magio internet (to je tuším na báze DSL), ale musím sa tam zaviazať, preto
by som rád vedel, či s DSL pripojením nie je problém pri Ninjuatrader. Uvítam názory tých , ktorí tak fungujú.

S pozdravom,

Miloš Kunský

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...