Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Jo já to chápu, jen nechápu ten princip toho oceňování, on o mě neví nic (neargumentuju, neobchoduju), jen jméno, registraci jsem ještě neprováděl, takže neví vůbec nic, jen jsi s ním občas napíšu jak to vidím, kdy začnu obchodovat a tak a on hned , když se ho zeptám na poplatky, tak to hned napíše fixní cifru...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

pokousel jsem se dnes nabit svuj ucet na Infinity Futures. Bavil sem se se Stephenem ale neporadil mi moc. Proto se Vas chci zeptat, jak postupovat. Hodlam ucet nabit z banky Fio a pokud chci provest zahranicni platbu mam moznost zde zadat: Cislo uctu, Informace pro prijemce 1 - 4 a pak udaje o majiteli uctu a o bance. Ve formulari co jsem obdrzel od Infinity jsou ovsem informace: ABA# ? - tohle netusim co znamena - je to predcisli uctu? co presne jste vyplnovali vy? Kam jste zadali cislo uctu, ktere Vam pridelili Infinity Futures.

Jo a jeste 1 vec. Kdyz jsem se ptal, kde uvidim aktualni stav sveho uctu, tak mi bylo receno, ze mi budou chodit denne e-maily. A kdyz si budu chtit prevest penize na svuj ucte v CR tak mu musim napsat cislo uctu a sumu - je tohle normalni??

Diky

S pozdravem

Pavel

Uz mi z toho jde hlava kolem :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavle,
pokud to pomůže, zde je postup jak jsem to nedávno vyplnil u ČS a převod proběhl za 3 dny:

Číslo účtu příjemce: 454-885-5
Název účtu příjemce: TransAct Futures
Země: US
BIC kód banky příjemce: HATRUS44GTM
Banka příjemce: Harris Bank
Město: Chicago, IL

Částka: "9999"
Měna: USD
Datum splatnosti: "99.99.9999"
Bankovní výlohy: OUR - příkazce
Účel úhrady: "tvoje číslo účtu od Stephena" "tvůj název účtu"

Položky v uvozovkách si dej vlastní, jinak nic jiného jsem nevyplňoval. Až ti dorazí $$$ na účet, začnou ti chodit na email adresu uvedenou při zakládání účtu denně emaily a v příloze bude PDFko s aktuálním stavem.
S převodem peněz zpět do ČR zatím nemám zkušenost.

Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Platebni titul je nepovinny udaj od noveho roku, CSOB to na svych strankach ma povinne, kdyz jsem se ptal na infolince, tak mi rekli ze se vetsinou uvadi 610, tak jsem to holt napsal tak. Jmeno a adresa prijemce by ti mel sdelit broker-adresa neni nutna (muzes do adresy prijemce i napsat i ABA kod na prevody do USA, pro ktery CSOB nema kolonku)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim,

tak lidi. Ucet se povedlo uspesne nabit a penize jsou tam kde maji byt. Ted se mi ovsem jako na potvoru vyskytl dalsi problem, nebo spis vec co me prekvapila. Mam moznost mit vedle sebe 2 pocitace - na 1. je testovaci ucet u infinity futures + sierra chart a na 2. je interactive brokers + ten samy ucet sierry. na pc s interactive brokers se graf e-mini russel 2000 na volume 1000 chova dost odlisne nez na uctu u inifinity. Za dobu kdy se na interactive brokers uzavre usecka volume 1000 - 1000 obchodu, tak na infinity je teprve rekneme 500. je toto bezne? Vim ze data od ruzny brokeru se lisi, ale tohle mi prijde celkem nelogicke. Pripada mi jako by u infinity proste "ignorovali" polovinu obchodu co se tam odehrava. Cenovy graf (tim padem i CCI50 a CCI140 jsou "stejne" ovsem to volume me celkem prekvapuje.

Dalsi vec je, ze u infinity se mi stava nemila vec. Ac obchoduju s timeframem volume 1000 tak mi naskoci dalsi sloupek grafu nekdy az pri volume 1500. Tohle se mi rovnez nestavalo u infinity posledi 2 mesice, ale zaclo se to stavat pravidelne poslednich par dnu. (cca 5).

Ma nekdo z Vas zkusenosti s inifinity a s jejich daty ve srovnani se zminenymi interactive?

Diky za odpovedi

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Pavle,

mel jsem je vedle sebe na volume grafech vedle sebe asi tyden, rozdil jsem mel asi 0 - 50 % ve volume na ER2, nebylo to stálé a hodně to kolísalo. Treba za 5 minut byl u IB 2000, u IF 3500. To ze volume od IB je malo pouzitelne zde uz zaznelo mnohokrat, ale samotneho me prekvapilo ze je to takovy rozdil. Spis me prekvapuje ze Ty, pokud to dobre chapu, to mas naopak.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

tak jsem z toho nestastny. Od te doby co mi vyprsel testovaci ucet u sierry - mam nyni jiz placeny, tak se mi data z infinity futures zacla chovat vazne divne. ac mam timeframe 1000 tak mi jednotlive usecky vyskakuji v intervale 61 sekund 122 sekund - cili po minutach +-.
16:22:22, 16:23:23, 16:25:25 - tohle je vazne divny a navic se mi stava ze dalsi usecka nenaskoci vubec pri volume 1000 ale klidne pri 3000 jakoby to snad ignorovalo.

Poradi mi nekdo? :-/

Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...