Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Ahoj všem. Byl tu dotaz na novou verzi soft Infinity. Tuto novou verzi, která již jednoduše podporuje jak demo, tak live obchodování po jednoduchém výběru ze tří možností, bez nutnosti odinstalace a znovuinstalace vybrané verze sim/live, jak tomu bylo doposud stáhnete zde: http://www.tfutures.com/webtrader/prerelease/InfinityAtSetupV3.exe Pro přihlašovací jméno a heslo si ale musíte napsat svému brokerovi (např. Stephen), který vám jej přidělí. Přihlášení do live je původní a nic se na něm nemění. Tuto verzi, jak demo, tak live, používám cca.měsíc a jsem spokojen. Live jsem nenašel žádný problém, ale u dema mě Stephen upozorňoval, že se sem tam seká, což musím potvrdit. U sim se mi několikrát stalo (třeba i 2x za obchodní den), že se vše zaseklo a zůstalo to stát. Poté jsem musel dát v SCH obnovu dat, nebo restart platformy a bylo zase vše OK. Trh je za tuto dobu bohužel samozřejmě úplně někde jinde. Je to údajně dáno tím, že tato verze 3 není ještě zcela vychytaná a asi se na ní stále pracuje. Proto asi ještě nejde stáhnout z oficiálních stránek se seznamem soft pro Infinity.

6070

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel:

presne nevim, ale to co pises, bude asi ten rozdil. ja pouzivam stridave demo a live, ale na Simulated Live jsem jeste ani neklikl. pristupove jmeno a heslo na demo ti da broker. pokud mas ostry ucet, tak demo neni casove omezeno. ale pokud ti funguje Sim..., tak bych se tim asi nezabyval ... mezi live a demo nepozoruju rozdil ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TomS:
Ahoj,

dnes se mi sam ozval Stephen. Co se tyce symbolu tak rekl neco v duchu ze ho do platformy "prida", nicmene mi rikal, ze musim obchodovat LIVE, jinak bude placeny datafeed. Ocividine se mu nelibi ze mam sice nabity ucet, ale jen backtestuju a neobchoduju na ostro. Timto bych se chtel zrovna zeptat, jestli mate nekdo podobnou zkusenost s Infinity - ze by se ozvali s tim ze mate obchodovat, jinak ze data budou placena. Pokud ano, kolik takovy data stoji? Rozhodne si radej zaplatim data, nez prijdu o penize na ucte "jen abych obchodoval".

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To kujista: Mam podobne zkusenosti s tim, ze me Stephen tlaci do live obchodovani. Chapu ho, je to jeho prace a jeho obziva. Napsal mi toto:

I can add er2 but you have to be active in it and make trades, b/c ICE might charge a data feed if you don't trade.

Na to jsem mu pouze nasal, ze at mi to prida a ze se rozhodnu sam, kdy zacnu obchodovat live. Take jsem uvedl, ze z doslechu vim, ze ICE si neuctuje poplatky za data pro brokery (to samozrejme nevim, ale bojovat se nejak musi). A take poukazal, ze konkurence, jmenovite IB (od kterych Stephen velice rad pretahuje zakazniky), si za data ER2 z ICE plus jeste jina uctuje pouhy dollar za mesic a ze takovou castku jsem platit za tyto data ochoten. Neodpovedel mi vubec nic. Ale v platforme se TF objevilo. Myslim si, ze Stephen pouze hrozi a snazi se neco vydelat na komisich. Jinak by to napsal urcite a nepouzil by nejake "might".

Chtel bych se zeptat jak to mate s dowloadem historickych dat TFZ8? Ja jsem dnes TF mel v platforme az od 16:00 a zadna data se mi nestahla pri otevreni grafu v sierre. Pouze to vyhodi hlasku "Historical data download failed" nebo neco na ten zpusob. Jak je to u vas?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...