Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


wixx

Doporučené příspěvky

Alec Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pro informaci přikládám obrázek jak může vypadat
> externě naprogramovaný indikátor(PaintBar), který
> zobrazuje RangeBary.
>
> Není to sice ještě úplně ono, ale ze supportu
> slibují, že se již brzo dočkáme (i když to
> slibujou už hodně dlouho :-( ).
>
> Je to staženo z fóra.
>
> Aleš

Aleš

Můžeš sem do fora dát ten kod
díky Jaromír

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
  • Odpovědí 354
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý deň, prosím o radu. Robím ručný backtest v programe TradeStation 9.1. Keď som si stiahol historické dáta daného trhu, na osi (axis), sa mi zobrazuje vo farebnom rámčeku len Close cena na poslednej úsečke, a tiež hodnoty indikátorov len na poslednej úsečke. Pri backtestovaní ale potrebujem, aby sa mi vždy zobrazovala cena v rámčeku, ktorá sa posúva a mení podľa hodnoty POSLEDNEJ VIDITEĽNEJ Close úsečky. Súčastné nastavenie je také, že cena akoby "zamrzla" na poslednej úsečke. Z obrázku by to malo byť jasnejšie. Ďakujem veľmi za každú radu.

20174

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Drasill, tak to je zajímavá úvaha, pracuju s TS už hodně dlouho a člověk už narazil na leccos, ale tohle jsem nikdy neřešil :-) Obávám se, že vhodné řešení neznám, je to zkrátka nastavené tak, že jakmile hnete grafech zpět, tak se snaží pravá osa zobrazit aktuální hodnoty cena/indikátory a asi jediný způsob, jak rychle zjistit bez programování cenu posledního viditelného baru je kliknout myší a podržet, zobrazí se informace o daném baru, případně otevřít "data window" (menu View) a kliknout na bar.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ďakujem za radu Honza K. Keď som ešte používal program Ninjatrader, v ňom sa cena automaticky prispôsobovala poslednému viditeľnému baru a tak som si zvykol robiť backtesting. V programe TradeStation 9.1 som prešiel všetky nastavenia a naozaj som tam takúto voľbu nikde nenašiel. Ako vravíte, možno by sa to dalo naprogramovať. Zatiaľ mi však stačí zobrazovať cenu presne tak, ako ste mi poradili, za čo ešte raz díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tyhle kódy nesouvisí přímo s platformou TS, jde o chybu při instalaci, kdy TS narazí na chybovou hlášku MS, typicky .NET frameworku. Doporučuji zkusit instalaci načisto, nikoliv jako upgrade z 9.0. Instalační soubor máte stažený čerstvě z client centra? Máte nainstalované poslední aktualizace z Windows update? Při instalaci taky doporučuji vypnout antivir.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kontinuální kontrakty nejde obchodovat, musíte zadat přesně, který kontrakt chcete, tj. změňte symbol na @YMU12 nebo YMU12. První varianta vám naváže případné starší kontrakty podle zvoleného časového intevalu v grafu, druhá varianta pak zobrazí data pouze daného kontraktu. Pro obchodování doporučuji mít druhou variantu a kontinuální kontrakty používat pouze pro backtest.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už sa Vám niekedy stalo, že Vám na mail prišiel výpis - statement, ktorý patril niekomu úplne inému?
Som u TradeStation ešte ani nie mesiac a môj statement chodí zrejme niekomu inému, pretože som už viac krát dostal daily statement patriaci úplne inej osobe. Písal som do klientského centra tak že to budú riešiť s ich clearingovým brokerom. Zrejme nastal niekde chyba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všetkých traderov,
vedel by mi niekto poradiť ako v easylanguage urobiť podmienku, že ak je napr. streda, tak urob to a to?
Nejako sa v tom plácam už dosť dlho a nemôžem na nič prísť.
Keď dám DayOfWeek , tak mi dáva invalid data. Podľa príručky očakáva zápis dátumu v konkrétnom formáte. Nechce zobrať (0) alebo D (0) alebo niečo na ten spôsob - teda že ak je dnes napr. streda.
Za odpoveď ďakujem.
Príjemný zvyšok dňa.
Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To tomnes,
toto som skúšal a vyznačilo mi to chybu na slove dayofweek. Po vašej odpovedi som skúsil vymazať všetko ostatné a zaujímavé, že vtedy to zoberie príkaz bez chyby. Problém je teda v inej časti kódu. Idem hľadať. Myslel som však, že to vždy ukáže na skutočne chybnú časť, ale zrejme nie.
Ďakujem.
Úspešný trading.

Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...