Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Kennard

Najvhodnejsi broker na Crude oil a gold.

Doporučené příspěvky

Kennard a markon

Radim vám dal tip na zbytečně předraženýho makléře - minimálně 4 krát vyšší (!!!) poplatky, než u seriózních makléřů. (td)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
souhlas s pavlemn
na fio zapomente pokud chcete jen futures nebo opce (pochybuju ze je nabizi) na ropu. at uz plnou nebo miNY. doporucuju jakehokoli znameho US brokera.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
911 Napsal:
-------------------------------------------------------
> ... doporucuju jakehokoli znameho US brokera.
>
S londýnským ActiveTrades nemáš náhodou nějaké zkušenosti?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
kennard,
s zadnym s techto brokeru neudelas chybu. prostuduj si nabidky vyber tu nejvhodnejsi pro tebe a zacni. par brokeru je zde probirano.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Akorát mají dost vysoké poplatky za obchody. Data zdarma, české prostředí, reagují na připomínky.
Časem ale asi přejdu kvůli poplatkům a spreadům jinam.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to markon:

mají jen webovou aplikaci pro sledování stavu portfolia, zadávání příkazů, zobrazovaní grafů - aktuálních cen.
V TA pak 10 nejpoužívanějších indikátorů.
Výhoda je čeština + počáteční velikost účtu, ta je totiž 0,- :)
což ale může být pro začátečníka (jako jsem já) paradoxně nebezpečné

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ještě mě napadla jedna věc, člověk má data zdarma, žádné měsíční poplatky, je to vykoupeno poplatky za obchody.
Nic pro ID obchody, ale to mě zase nevadí.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
To je právě to, že ani o jednom z toho odkazu se tu moc nepíše (možná, že neumím hledat). Nejvíc informací tu lze najít o XTB, IB, Oanda, CMS, ???. Možná, že jsem na některé zapomněl, ale z toho odkazu nic moc. Ani o ActivTrades, který je, zdá se mi, celkem dobrý, jak co do plnění market příkazů, tak co se týče spread, který skoro nenantahují. Tyhle informace mám z chatu, kde se k nim vyjádřil lisakus, který tam obchodoval live a neměl žádné výhrady. Silně o nich uvažuji. Chtělo by to ale vic info od někoho, kdo tam teď živě obchoduje.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
sztula

Pokud se obchodují futures, tak se neobchoduje proti brokerovi, ale broker přepošle příkazy na burzu. Z toho vyplývá, že na makléři vůbec nezávisí velikost spreadu, plnění market příkazů atd.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
paveln

Tak to nějak je. Něco málo je mi známo, ale to fčil vůbec neřeším. Obchodovat futures chce celkem větší konto a pro začátek bych si netrofal. Tak že pokud pošilhávám po komoditách, tak jediná volba CFD. A to už je o brokerovi. Bohužel. Má nás plně v rukou jak co do spread, tak cen ap.. :(

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.