Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Kennard

Najvhodnejsi broker na Crude oil a gold.

Doporučené příspěvky

Ja robim iba meny ale zaujimalo by ma ktory broker by bol najvhodnejsi na obchodovanie crude oil a gold?

Teraz mam ucet u Oandy kde spread u zlata je 40 pips a crude oil sa neda obchodovat vobec.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ako som spominal nemam s ropou vobec skusenosti,jedine co som sledoval je ako sa vyvija jej cena.

Islo mi vlastne o to ktory broker poskytuje aj meny aj napr zlato, ropu atd v jednej platforme.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
[b]to all: [/b] Když už je tu to vlákno [b]Brokeři[/b], jest-li by nebylo dobré podiskutovat o ActivTrades. Nic, nebo téměř nic jsem o nich nenašel. Cvičím přes ně DEMO a láká mne založit u nich účet. Jenom že moc se o nich ve foru nepíše, tak že nevím, co jsou zač. Údajně švycarská spol., DEMO funguje bezchybně (což ovšem neznamená vůbec nic). Kdyby třeba někdo, kdo přes ně jede live založil nové vlákno a dal tam své postřehy a zkušenosti. Určitě by se našla řada dotazů, názorů ap.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
markon Napsal:
-------------------------------------------------------
> to sztula
>
> activ na obchodovani jsou dobři, ale nedaji se
> obchodovat zpravy což je nevyhoda

obchoduješ přes ně živě?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Usuzuji, že už live s něma neobchoduješ. A o důvod by ses nechtěl podělit? ;) Mají tam nějaká úskalí, na které je třeba dávat pozor?
K těm zprávám. Máš na mysli nejpozději 1 min. před zprávami? To by šlo. Někde 15 min. před a ještě s obtížema. Minuta je uplně v pohodě. Já se sice snažím vyhýbat zprávám, ale třeba někdy při významných není na škodu dát entry na obě strany. Zpravidla to vychází.

Poděl se o nějaké zážitky, postřehy ap.
Dík

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.