Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Najvhodnejsi broker na Crude oil a gold.


Kennard

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 months later...

Mili traderi,

prišiel som po dlhej dobe na finančník s nádejou že tu najdem odpoved, chcel by som brokera kde môžem ist ropu live, bez strachu že ma slipne alebo mi zavre ziskovu poziciu a podobne hrátky, avšak vidim že 3 stranove vlakno je iba sami spam a same "múdre" rady od 911 a podobných ktore stoja tak za delete, čiže skusim vás ostatných pekne požiadat:

Obchoduje niekto ropu live cez Activtrades alebo podobny bucket ? ? ? Ake mate skusenosti. Dakujem za ochotu (ak sa najde)


Obchoduje niekto ropu live cez Activtrades alebo podobny bucket ? ? ? Ake mate skusenosti. Dakujem za ochotu (ak sa najde)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


rtx:

tvoje prvni veta je sice trochu zbytecne hořká a pichlava, nicmene jsme tady od toho,aby jsme si vzajemne pomahali,takze Ti odpovim. 911 tady v jedne ze svych "mudrych" rad ( jak Ty je nazyvas) zminil americke brokery. S tim mohu jen souhlasit, ale bohuzel ten vyber za Tebe neudela nikdo jiny nez Ty sam. Ja napr. obchoduji pred Infinity Futures,kterym je tady take jedno vlakno venovano. Obchoduji ropu a zatim naprosto bez problemu. Nevim co myslis tim ze Te slipne,protoze se slipem musis pocitat vsude a vzdy a o nejake uzavirani ziskove pozice slysim poprve. Takze za mne IF na ropu super, ovsem jak jsem napsal tech brokeru je spousta a je potreba udelat vlastni selekci.

snad to pomohlo a nebyl to pro tebe jen nejaky dalsi spam ci "mudra" rada.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

rolex Napsal:
-------------------------------------------------------
> > rtx:
>
> tvoje prvni veta je sice trochu zbytecne hořká a
> pichlava, nicmene jsme tady od toho,aby jsme si
> vzajemne pomahali,takze Ti odpovim. 911 tady v
> jedne ze svych "mudrych" rad ( jak Ty je nazyvas)
> zminil americke brokery. S tim mohu jen souhlasit,
> ale bohuzel ten vyber za Tebe neudela nikdo jiny
> nez Ty sam. Ja napr. obchoduji pred Infinity
> Futures,kterym je tady take jedno vlakno venovano.
> Obchoduji ropu a zatim naprosto bez problemu.
> Nevim co myslis tim ze Te slipne,protoze se slipem
> musis pocitat vsude a vzdy a o nejake uzavirani
> ziskove pozice slysim poprve. Takze za mne IF na
> ropu super, ovsem jak jsem napsal tech brokeru je
> spousta a je potreba udelat vlastni selekci.
>
> snad to pomohlo a nebyl to pro tebe jen nejaky
> dalsi spam ci "mudra" rada.


Ja napr. obchoduji pred Infinity
> Futures,kterym je tady take jedno vlakno venovano.
> Obchoduji ropu a zatim naprosto bez problemu.

Diky za nazor a cenim si ho pomohol, pretože je priamy a z tvojich skusenosti, mudre rady su podobne radam henteho a podobnym, čo iba vie prist napisat všetky mudrosti sveta ale pritom nepovie nič užitočne, druha vec - "o nejake uzavirani
> ziskove pozice slysim poprve. " bohužial presne včera sa to stalo môjmu znamemu na jednom KRACHUJUCOM brokerovi, cez ktoreho obcohduje min 90 % finančnika :) ak teda nie viac, - mal otvorenych asi 30 lotov !!!! zavrel to v pluse !!!! a po 1 hodine sa naloguje a čože nevidi ??????? tie iste posicie iba reverzne, čiže zisky vymazane, podotykam že broker je pod regulaciou (ja naštastie som bol v rovnakych obchodoch ibaže za trochu menej lotov a mna vynechali, čiže dakujem Bohu a všetkým svatým a vyberam odtial všetky prebytočné peniaze)

Osobne by mi to bolo smiešne, ibaže ma velmi mrzi kamaratov zisk, a som mimoriadne nas*any na po*rane buckety, lebo čo si dovoluju za posledne obdobie to už je vrchol ...

čiže rolex ak sa ti to nestalo, davaj si nato pozor, neprajem to nikomu, toto je denna realita, neviem ako ostatni, ale ak niekto dufa že bude mať celkom slušné peniaze z forexu, tak bude mat velmi tazku prekážku a to je samotny broker.

Ale rad by som sa vratil k rope a k brokerovi, zatial su tu nazory na IB, Activtrades od ludi čo dufam idu live, vyzera to .. že žiadne problemy nemali, dufam že ani pri vyšších objemoch nebudu problemy, ak este niekto by mal nejaku tú skusenost, ocenil by som.

Zatial dakujem za názory a teším sa na dalsie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rtx,
hele frikuline, chces poradit a ani nereknes jaky instrument presne chces obchodvat. kdyz uz se do me navazis, co konkretne ti nesedelo na mych radach. ze bys musel sam projevit praci a hledat?
abych te teda usetril, pokud chces obchdovat ropu a myslis to vazne, tak jak sem psal, je vhody temer jakykoli broker co ma NYMEX. staci ti co jsou tu rozebirani. vetsina z nich ale nabizi jen mini ropu, kde neni tak velky volume. rikas, ze nechces slip, takze chces velkou ropu, CL. za me ti muzu doporucit RJO Futures. dostanes se i na pit. Tradestatiton pres ne delal i clearing. nevim jestli jeste ted. samozrejme Tradestation je dalsi volba.
jinak osobni invektivy si nech pro nekoho jineho. naslo by se dost lidi co sem jim pomohl konkretne, takze me priste vynech.

jinak nevim co cekas od bucket shopu. delaj svinarny jak na forexu tak na komoditach. ale to bys mel z fx vedet

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911 Napsal:
-------------------------------------------------------
> rtx,
> hele frikuline, chces poradit a ani nereknes jaky
> instrument presne chces obchodvat. kdyz uz se do
> me navazis, co konkretne ti nesedelo na mych
> radach. ze bys musel sam projevit praci a hledat?
>
> abych te teda usetril, pokud chces obchdovat ropu
> a myslis to vazne, tak jak sem psal, je vhody
> temer jakykoli broker co ma NYMEX. staci ti co
> jsou tu rozebirani. vetsina z nich ale nabizi jen
> mini ropu, kde neni tak velky volume. rikas, ze
> nechces slip, takze chces velkou ropu, CL. za me
> ti muzu doporucit RJO Futures. dostanes se i na
> pit. Tradestatiton pres ne delal i clearing. nevim
> jestli jeste ted. samozrejme Tradestation je dalsi
> volba.
> jinak osobni invektivy si nech pro nekoho jineho.
> naslo by se dost lidi co sem jim pomohl konkretne,
> takze me priste vynech.
>
> jinak nevim co cekas od bucket shopu. delaj
> svinarny jak na forexu tak na komoditach. ale to
> bys mel z fx vedet
>
> __________________________________________________
> __________________________________________________
> ___________________________________
> All indicators are derivatives of price; every
> oscillator value depends on price action that has
> already occurred. Nothing can occur in an
> oscillator before it occurs in price.


Ok 911ka sorry možno som reagoval neprimerane ale taky je moj nazor, tak sa ti ospravedlujem, ale necham to tak, diky za radu, a hej myslim to važne s tou ropou uvidim ale este čo bude. A o bucketoch viem prave preto som sa pytal čo maju radi vo zvyku robit s ropou a komoditami, lebo to som este netradoval.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula Napsal:
-------------------------------------------------------
> 911
>
> Klobouk dolů. Za takovou kritiku a podle mne
> neoprávněnou ještě poradiš. Já mám zásadu, že na
> příspěvky, které vybočují z rámce slušnosti
> nereaguji vůbec.
> Zástávám tento názor (a Tebe), jelikož jsem si i
> já z pár Tvých rad čerpal.
>

Dakujeme za Zmysluplný postreh !


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...