Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a vlastní automatizovaná obchodní strategie


Doporučené příspěvky

devaa

nemuší nic povolovat... jen musíš zjistit co která stretagie analizuje a na co reaguje. Mě z těch co tam jsou fungovala pouze jedna a to ta druhá a ješt k tomu negativně. Výborně je popsanej návod ve videotutoriálu zde a nebo je perfektně udělaná nápověda v NT. Je v AJ ale je podrobně a i s videem.

Hodně štěstí Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 122
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny,

nevite nekdo jak nastavit, aby se mi pri crossu linky 200 na CCI vykreslila znacka, ale jen v pripade ze jsem predtim "vstoupil do obchodu" tj. CCI prekrocilo linku 100 nahoru ?

Chci to abych videl jakoby cely obchod. Nastaveni sipky vzhuru pri prekroceni CCI 100 nahoru neni problem (diky turtorialu:)) ale nevim jak mam nastavit "if".

Kdyz zadam do dalsiho setu (Set2) tuto podminku, tak uz neni vazana k predchodi vstupni podmince u Set 1 ...

Diky za radu.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už mi to šlape.

Nevíte jak se pracuje s tema hodnotama time value? Graf ukazuje hodnoty i v premarketu kde neni tolik volalitní, a háže mi to tudíž hodně signálu,neplatnejch. Chtěl bych aby to ukazovalo jen ty v hlavních obchodnich hodinach.


Jeste by me zajimalo jak se pracuje s hodnotama bars ago. Jak by sel treba nastavit jednoduchy nakupni prikaz, nakup pri prekroceni predchazejiciho high.


Dobrý by bylo uploudnout třeba do Wiki pár strategii, kde by si to mohl člověk okouknout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zabejval jste se někdo systémem proraženi - 150 CCi na 15 minutovem grafu?
Zkoušel jsem to teda jen na YM, na forexu -250
Ale chce to ještě jednu podmínku, kdy je překročeno předcházející High.

V NT neni moc dlouha historie, ale ukazuje to zajimave vysledky. Tak jsem se chtel optat, jestli na tom nekdo pracuje dlouhodobe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Testuju system prorazeni +- 100 na CCI s vystupem pri crossu 200 nebo pres 0 linku a to predchozi high by se taky hodilo, ale nejak sem to tam nemohl vykouzlit, tak to jeste zitra zkusim a kdyztak napisu ...

A opravdu teda nikdo nevite jak nastavit aby se mi po stupu pri prekroceni CCI 100 udelal taky nejaky znak pri prekroceni 200 zpet (ale jiz v tomto "obchodu") ? At premyslim jak premyslim ...

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K cemu potrebujes tu podminku, jenom pokud jsi v obchodu? S tim high to mam jinak, ale neumim to v tom programu nastavit. Nejdriv se musi splnit jedna podmínka. Tj překročení -150 na 15 min grafu a pak už stačí jenom překročit předcházející high Pokud budu nakupovat při překřížení -150 cci, tak mě to muže tahat do ztráty, protože trh muže jit furt dolu. Málokdy trh překříží -150 a zároven překročí předešlej high. Takže si počkám až překříží -150 a pak už stačí druhá podmínka, překročit předcházející high. Muže to být třeba 5 svíček dozadu. Vyvarujes se tak strátám, které by byly už při koupení překročení -150 a kupuješ vlastně když už to jde nahoru. To už muže mít cci hodnotu třeba 0 Na včerejším grafu to je pěkně vidět. Obr č.1 Dneska hezký signál Obr č2 Středa, jeden falešný signál,kdybych kupoval jen při překročení -150, tak mě to táhne do ztráty,proto ta druhá podmínka + další dva platný signály obr č.3 (červená šipka mi ukazuje jenom překročení -150 a zelena -150 + překročení high v jednom kroku)

5894

5895

5896

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro nastaveni aby : Buy kdyz CCI cross -150 nahoru...
-Indicators, CCI, Cross Above, Numeric Value : -150

Pro nastveni aby : Close bylo vyse nez high predchozich 5usecek ...
-Price data, Close > Price data, High,(dole nastavit BARS AGO: 5)

Snad jsi myslel toto ...

Jinak potrebuju, kdyz jsem vstoupil do obchodu Buy na prekrizeni vzhuru 100 linky(zelena sipecka nahoru), aby se mi po prekroceni linky 200 dolu zobrazila treba hneda tecka, jakoze vystup z obchodu ..

Nechci ale nastavit podminku aby se udelala hneda tecka pokazde kdyz CCI cross bellow 200 ale jen kdyz jsem predtim v obchode pomoci CCI cross abowe 100...


Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak problém s časem jsem vyřešil - protože používám klasický TF, tak počítám úsečky od začátku session.
např. Bars.BarsSinceSession Nevyřešilo mi to ale druhý problém - chci otestovat jednotlivé dny, takže potřebuju rozpoznat, zda úsečka právě zpracovávaná v metodě onBarUpdate() je pondělní......
Víte někdo, jak na to?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dron: to záleží na tom, jak chceš definovat trend, na to ti, obávám se, jen samotná EMA nestačí. Já používám EMY podle FINWINu.
pokud ale chceš vstupovat na proražení emy, tak asi takhle if(Close[0] > EMA(14)[0]) EnterLong.....
Pokud v tom najdeš syntaktickou chybu, omlouvám se, píšu to z hlavy. V každém případě ti ale NT řekne, co je špatně.
maitreja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny, nevite nekdo jak nastavit kontinualni (pospojovany) kontrakt v NT abych na nem mohl testovat strategii v Strategy Analyzeru ? Tedy jestli to vubec jde ... Jinak jak resite ukladani vysledku z NT ? Ja vzdy v Strategy Analyzeru otestuju kontraktni mesic napr YM_6_08 (13.3.-14.6) a vysledky zkopiruju do excelu (pomoci pravym na "export to excel") a pak dalsi kontr. mesic a pripisu vysledky a nakonec z toho udelam "celystvou" equity ze vsech mesicu ... Ale je to docela zdlouhave a vysledky v excelu uz se nedaji tak pekne analyzovat jako v NT takze bych potreboval otestovat vsechny mesice najednou ... Diky Michal

5997

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...