Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a vlastní automatizovaná obchodní strategie


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 122
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Bangladez:

Nahoře je zdroj a dole cíl. Takže vyberete nahoře YM03-08 a datum 13.12.-12.3. (podle volume, když tak mě opravte) a dole YM##-##. Pak uděláte to samé s YM06-08 (13.3.-12.6.), YM09-08, atd.

Když si pak zobrazíte YM##-##, máte to jako kontinuální kontrakt dohromady ze všech dat co jste tam přesunul a můžete na tom testovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

attivo:

Díky za vysvětlení "polopatě" už to sice chápu perfektně, ale mám problém v tom, že když dám načíst první data (YM_3_08) do YM##,## tak se začnou data načítat (loading data YM_3_08), ale když už sem čekal hodinu a nic se nedostahovalo, tak sem si řekl, že něco bude špatně ...
Navíc mi to zabere přes 600MB virtualní paměti :/

Vám to jede bez problémů ? Kolik zhruba trvá stáhnutí jednoho kontraktního měsíce u Vás ?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, zrovna na to taky koukám. Když jsem to zkoušel naposledy někdy na jaře, šlo to bez problémů. Divné. Ale zkoušel jsem teď nacpat starší data do 09-08 a tam už to funguje bez problémů.

Je fakt že to nějaký čas zabere, ale je to různé, záleží jaký máte počítač, asi je to trochu náročné na paměť, mi to zabralo 1,5 GB.

Kdyby to nešlo ani do toho 09-08 tak dejte vědět, já to mám pohromadě (data oz Zen-fire), když tak bych to vyexportoval a hodil třeba na edisk.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

attivo:

Mužu Vás poprosit o ty data od Vás ?
Moje 512MB RAM "z toho nemá radost" (td)

Kdyby jste měl na to čas tak by se mi hodily data z YM_12_07, YM_3_08, YM_6_08, YM_9_08 v jednom souboru ...
Jestli máte už nejaká data "udělane", třeba ER2 apod. mužete je také hodit třeba na edisk. Určitě se budou taky hodit !

A vy testujete v NT pomoci Strategy analyzeru ? Jaky typ systemu ?

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...