Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak děláte backtesting - Instant Replay?


xmms

Doporučené příspěvky

Spustím si okno Instant Replay a chci si nechat vykreslovat minutové úsečky na starých datech a zadávat SELL nebo BUY. To ovládání je přinejmenším hrozné. Dá se někde nastavit vykreslování jen v konkrétních hodinách a skočit na konkrétní datum, hodinu, minutu jako v MP3 přehrávači? To se mi nedaří a vždy musím nechat program odkrokovat i noční neaktivní úsečky, což jen zdržuje a prakticky znemožňuje provést kvalitní backtesting. Skvěle toto umí Track 'n Trade, ale ten je jenom poziční.

Znáte někdo i jiný program zaměřený na komodity, intradenní i poziční, který tohle umí lépe?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xmms

Můžeš použít data data bez nočního obchodování a pak nebudeš muset procházet i noční seanci. Například symbol pro ER2 je ER1-200809.

Pomocí rychlýho klikání na tlačítko Skip to next bar (šipečka směřující vpravo s čárkou vedle Replay) se dá posunout graf tam kam potřebuješ - nic lepšího jsem nevymyslel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím,

funkce Instant Replay, je pro mně zatím nejlepší backtestový nástroj co jsem viděl.Vyhovuje mi po všech stránkách. Ihned po exekuci se zadá SL a PT , které zle pružně přispůsobovat. Nejpouživanější vztupní příkazy a dobré grafické zobrazení. Zkrátka dokonalost co se backtestů týče. Mám je jeden problém: Report.

Neporadil by někdo, jak to udělat, aby se po kliknutí na REPORT nezobrazovaly jen nulové hodnoty? Zkrátka se mi nedaří to rozchodit (v demu). Dokonce, ani když při nastavování Instant Replay zadám automatizovanou strategii a nechám graf přehrát do konce, tak se v Reportu nezobrazí žádné hodnoty. Kdyby šel zobrazit Report i při Game mode s manuálním zadáváním příkazů, bylo by to vážně skvělé. Zřejmě musím ale udělat něco víc, než jen kliknout na tlačítko REPORT, ale vážně nemám tušení co by to mnělo být.

Předem děkuji za rady.

Jonny-Em
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ani ten nejlepší trader nedokáže s přesností předpovídat vývoj trhu. Ale dokáže, se nenechat tímto trhem překvapit".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To paveln:

Dobrý večer,

mockrát děkuji za radu! Vše funguje tak, jak má.


Jonny-Em
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ani ten nejlepší trader nedokáže s přesností předpovídat vývoj trhu. Ale dokáže, se nenechat tímto trhem překvapit".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat zkušenějších kolegů, kteří používají Genesis/Instant Replay. Dá se přes tuto funkci plnohodnotně backtestovst diskréční systém? Mám-li při testování otevřeny 2 grafy, tak na nižším tf mám zobrazen kompletní bar a na vyšším jen část? Dá se při testování přes Replay rychle mechanicky posunovat cenu vždy třeba o 1 bar dál? Dá se vstoupit do pozice, i když je Replay zastaven? Dá se přes Replay testovat výstupy se 3 pozicemi? Budu mít ve výpisu obchodů MAE a MFE? Nechcete zde někdo napsat své zkušenosti s backtestem přes Genesis?

Doufám, že byly moje dotazy srozumitelné a předem mnohokrát děkuji za odpovědi

Kozidech

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...