Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Denne spravy pre europske trhy


corporate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 241
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

to fubu:

spytat sa mozes...ja ti odpovedam, ze : 1. zrejme nepatris medzi tych, ktori si kazde rano pozeraju postu a tak hned prva ranna informacia (ktora im zostane po cely den v odpocinutom mozgu) je ta, kedy NEMAJU obchodovat.
2.tieto spravy su urcene len aktivnym traderom na EUREX-e, pretoze ti, co este neobchoduju live, je im jedno, co sa deje a teda novackov to nemusi zaujimat.
5.ludia ocenia, ked maju kazdy den nieco, co je predmetom ich zaujmu, kazdodenne na tanieri a tym padom na to nezabudnu.
6.tymto sposobom si clovek postupne vytvori navyk a po case uz na to mysli automaticky - teda ma to aj vychovnu funkciu.

Prajem Ti krasny den :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sir.raven, Fubu:
sice to neni přímo dotaz v "mém" vlákně, ale protože dělám něco podobného, ale pro US trhy napíšu sem svůj pohled na věc.

Dělám to už cca rok, protože mi to přijde jako dobrý nápad, je tady spousta nováčků nebo i mírně pokročilých, kteří nemají ani poneti o fundamentech a jejich vlivu a pak se divi, kdyz vlezou do trhu pred reportem nebo tesne po FEDu, ze je to mrtvý nebo divoký a proč ... jistě pokud někdo jede déle live, tak má už třeba placenou news platformu nebo si sleduje free weby, který je nepočítaně, ale zkrátka pokud moje příspěvky někoho přivedou k tomu, že je dobrý mít o téhle části tradingu povědomí a sledovat to, tak to splnilo účel.

Ještě aby nedošlo k nepochopení, já dělám trading proto, abych měl peníze a rostl mi účet, ne proto abych měl hodně příspěvků a hvězdiček na Finančníkovi :)

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...