Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ZdenekB
Pokud máš tyhle problémy(myslím live, nebavím se o nějakých hrátkách s demem), tak je to předmětem reklamace. V době přetlaku objednávek jsou exekuce holt jiné a nemusí odpovídat představám tradera - je třeba si uvědomit, že CMS i další retail brokeři např. s MT platformou (Active, Mig, XTB, Interbank atp.), jsou už ze své podstaty něco jiného než např. ECN..to už bylo zmiňováno snad 100x.. Pokud ti VT nevyhovuje, pryč od toho a zkus něco jiného
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID
Ohledně těch objednávek a týká se to AUD/NZD, které používám, jsem si podrobně prošel a vychází, že dopoledne to běhá perfektně, ale odpoledne jsou ty problémy těch přetlaků objednávek, tak jak si to napsal.
Ještě se chci zeptat na ten tvůj indikátor ASIDENTRY.vttrs, já ho samozřejmě mám a k AUD/NZD by bylo dobré pokud by šel long a short přehodit.
ZdenekB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to SID: testujem tvoj ea sid_dervas uz cca 2-3 mesiace napriklad na niektorych paroch (nie jpy crossy) zalezi samozrejme na TF , nastavaveni MA a DBoxov.za predposledny mesiac 6000 pips, za posledny 5000 pips ,na jednom pare, hoci je volalita v tomto obdobi extremna, myslim, ze je to velmi dobry system. zatial som sa nestretol(kedze nepoznam tvoj arzenal :) )s profitabilnejsim, hoci idem live cce rok pomocou adxma a kst, urcite ta psychika zatial robi svoje... nemas nahodou doplneny tento system o tie vychytavky ako:initialstoploss, tradetime, profit target, kedze uz isty cas to vsemozne upravujem a nemozem to spustit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...