Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Funera
alerty se nikde nestahují, ty máš zabudovány přímo ve VT...ve skriptu si stanovíš podmínku, přejdeš do záložky Vstup., kde si copneš název indikace a pak si jen zvolíš grafiku nebo indikaci, alerty (kde si navolíš zvuk upozornění, buď ze Standardu nebo můžeš přidat i vlastní zvuky - ve formátu .wav) atd. a to je vše
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID

Díky za odpověď. Držel jsem se návodu, ve tvorbě obchodních systémů si otevřel skript (doufám že je to to místo) a narazil jsem.. :) průšvih je v tom, že se naučim dřív lítat než programovat :) . Právě proto jsem to chtěl stáhnout jako AOS nebo indikátor ktrerý když prorazí cci +- 300 na libovolném páru s určitým TF tak začne zvonit. Nevim jestli jsem něco nepřehlíd, ale jediný alert co tam jde nastavit bez programování je price a jenom price. Tak bych se rád zeptal jestli nevíte o někom kdo by to uměl napsat (nebo napsal) nebo jestli je link někam kde bych se moh hrabat a něco si vybrat? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath

Zdravim. MT4 mam a je pravda , že by se to hodilo. Na hodnotě cci +-300 mi záleží proto, že na ní mám založený systém. je to klasický indikátor wcci jen periody jsou x11 (tcci 66 a cci 154) . Entry je pokud cci pokudmožno i tcci protne +- 300 a začne se vracet (udělá háček) a na close se vstupuje. Jde o to, že tahle perioda nadělí tak jeden dva obchody denně na pár a já nemám čas při práci prostě jenom na to abych koukal na grafy, takže možnost alertů co by to hlídaly za mě je lákavá :) Takže určitě budu vděčný za každou pomoc. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Funera napsat něco ve VT je celkem primitivní, je to spíše takové puzzle než skutečné programování. Projdi si odkazy na VT manuál (odkaz je někde tady na vlákně) nebo odkaz na VT fórum (taky tady někde je). Alerty se dají použít jen při systémech. Chce to zkrátka si rozpitvat nějaké indikátory nebo AOSky a podívat se, jak je co psáno a jak se to následně promítá ve skriptu. To co popisuješ je celkem jednoduché sestavit... podívej se jak je to napsáno a vazbu na odkazy ve skriptu - zkrátka si to rozpitvej. Sám jsem se jinak neučil...pochopíš to záhy, je to opravdu snadné...Jednoduchý AOSek na CCI, s levely (kde si můžeš hranice navolit dle libosti, včetně alertu) máš v příloze. SID

6998

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fumera
tam žádné heslo není, pročti si, jak se odtud indikátor nebo AOS stahuje
SID


SID
Nejsem si jistý, teď jsem stahoval od uživatele premnath alert do MT4 a v pohodě. Ale ten váš AOS když stáhnu,tak ho musim rozbalit ,je tam soubor abs.xx a chce heslo. Nevim jestli je to chyba, ale počítám,že systém negeneruje automaticky hesla do přiložených souborů,pokud jsou volně ke stažení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID napsal:
-------------------------------------------------------
> ... pročti si, jak se odtud indikátor nebo AOS stahuje...

Řídil jsi se radou a PROČETL SIS? A nebo stále zkoušíš to, co si jen myslíš, že je správné? Ptáš se na radu a neřídíš se jí? Proč? VT není MT4, stejně jako linux není win.

PS.: Zkus zázračný odkaz "Vyhledávání" a zadej klíčové slovo heslo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj chtěl jsem do VT vložit CCI stažené zde ve foru , ale nemůžu ho otevřít chce to po mě heslo . Nevím jestli nejde jen o chybu která vznikla přenosem dat a nebo to jen špatně ukládám . Pomohlo by mi kdyby to někdo otevřel a kod vložil přímo do fora Poradíte mi ? dík

WoodyCCI.vtscr (1kB) WCCI.vtscr (3kB)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...