Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

novacektom: cable 10 min TF 10 DB perioda, aj ked v poslednom case, je mimo formy( preoptimalizacia) :), je zrejme , ze funguje lepsie na dlhsom TF ... je prilis pekne verit v AOS ... trvalo to dlho kym som to nevypustil z hlavy, no myslim, ze som urobil dobre , vid. "MIRACLE" XD , nic proti Sidovi , ale dost ludom to podla mna pomohlo , GL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aby sa to zase nezdalo také jednoznačné, dá sa dočítať, že napríklad fyzik, rhombic a istý čas aj Sid a aj iní, zarábajú, alebo zarábali AOSmi veľmi slušne. :) Zrejme to nebudú tie AOSy, ktorých je po rôznych fórach tony. To len tak pre zaujímavosť, nemám nijaké osobné skúsenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

novacektom: www.financnik.cz/forum/read.php?13,2475,11055#msg-11055 , vstupujem na poziciu pri urceni trendu pomocou CCi 50 a adxma , kst je pre mna filter , hlavne pri vystupoch.samozrejme sledujem AU , oil a previazane trhy samozrejme a takisto www.triquetrafg.com- hit poslednych cias .nemam urcene nejake striktne pravidla , jedine pouzivanie SL :) uz to tu bolo popisane 1000000x , musis si najst co vyhovuje tebe

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nae:díky,ještě mám před sebou dlouhé studium,ale zatím mi nejlépe vychází určení trendu na 4H TF pomocí EMA 20 a WCCI ,a na krátkých TF vstup do trendu.funguje to docela dobře,´mám to nakoukáno od rhombica1,jen těch signálů není tolik.Jen marně hledám indi KST,případně jeho nastavení,někde na fóru zde to snad najdu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...