Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

Ahoj,
Předem se omlouvám , ale možná jsem to tady nějak nepostřehl. Byla zde řeč o podpoře češtiny pro VT 2, právě se s tímto programem začínám učit, čeština by bodla, může mi někdo poradit co pro to a jak udělat?

Díky moc, budu Vám zavázán a ještě jednou se omlouvám, Ahoj, Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, chcem len upozornit na drobnu chybicku ktora sa mi stala u cmsfx a tou je StopLoss ktory som mal definovany pred a pocas zavretia trhu na -40pips a po otvoreni s gapom do Long mi stiahlo 80pips. Samozrejme ze si chybu uznali a uz je vsetko v poriadku (voci flexibilite a podpore cmsfx nemam co vytknut), ale aj tak by som odporucal pre istotu kontrolovat svoje straty a zisky riadene SL ci PT pocas kritickych usekov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem,prosim o radu jak pouzivat vice uctu ve VT-2,kdyz mam treba demo a v nem prihlasovaci jmeno a heslo a jiny ucet s dalsim jmenem a heslem,nebo treba live ucet,prihlasuju se porad v jedne kopii programu ? (nejak se mi to nedari) a je mozne mit treba spustene soucasne jedno VT s demem a jedno s live uctem ? Jestli to tu nekde uz je tak se omlouvam... Diky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

hezky vecer vsem,
vidim, ze tento diskuzni prostor uz je dlouho v klidu, dovolim si tedy jej resuscitovat dvemi základnimi otazkami. Vsem kteri budou ochotni odpovedet, predem a moc diky. nejakou chvili se jiz zabyvam VT Traderem a narazim cas od casu na veci, ktere si neumim prebrat.
1) V Instrument Exposure je polozka MC Rate (jedu samozrejme Demo a MC Rate je cca neco pres -3), a nejsem schopen identifikovat, co mi to sdeluje
2) Zkusil jsem aktivovat Trading system, rika ze je aktivni ale v Open Position jej nevidim. ???

hezky vecer
p.k.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mal by som otázku.

Mám demo u CMS. Keď otvorím pozíciu s 0,1 lotmi (nastavím v Amount per Acct), tak sa mi aj pips počítajú po desatinách. Napr. cena stúpne o 5 bodov, ale mne to ukáže 0,5 pips.
Nedá sa to nastaviť tak, aby mi pips ukazovalo normálne aj pri 0,1 lots?
Chcel by som si totižto písať štatistiku, koľko pips som zarobil/stratil a nechcem zatiaľ robiť s celými lotmi a ani násobiť pips desiatimi.

Vopred díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,
je možné ve VT na jednu otevřenou pozici zadat více PT, mám tím na mysli, pokud otvřu tři loty
rád bych 1.lot uzavřel na 1.PT, 2.lot na 2PT a třetí lot nechal běžet. Hledal jsem to všude možně a nic. Předpokládám, že to neumožňuje ale raději se zeptám ještě tady. Děkuji za odpověď.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dorbý den,
jsem zde nový, tudíž nemohu založit nové téma. Chci se zeptat na nějaký seznam možných DEMO účtů(jako eToro, VTT,...). Které z nich doporučit a které ne. Také bych chtěl vědět, které jsou kompletně zadarmo. Chci si Forex zkusit v demu a zvážit, zda je to pro mě či ne.
Děkuji a omlouvám se, že to sem moc nepatří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...