Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Aktualizované info o systému FinWin: obchodování na Evropských trzích


Doporučené příspěvky

Atlas Jan 2, 2009 12:15PM
Ahoj Jirko. Beru nabídku tykání. Trochu jsi mě vytáhl z ulity.
Ale obávám se, že cokoli napíšu, bude standardně OFF.
Používám své vlastní zobrazení. Jiná pro statistiky, jiná pro live.
Opustil jsem svíčky, bary, úsečky. Padá tím pojem vstupu na close úsečky a další.
Backtestuji NQ , FESX a FGBL. Extrémně pečlivě, ale na vlastním softwaru.
K jeho vytvoření mě inspirovaly statistiky LW knížek, zvláště Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů.
Základem je finwin, semináře a knížky z finančníku a info z tohoto webu.
Ale mé pojetí je zase OFF.

(tu) :(
.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Ahoj Pavle,

děkuji za odpověď. Omlouvám se, že jsem se neozval dříve.

Larry W. je velmi zajímavý, ale mě jaksi nefungoval. Zřejmě proto, že jsem ho možná pořádně nepochopil, nevím. Nicméně pokud to funguje samotnému L.W. musí to fungovat ostatním......... určitě to zvládneš.

Držím Ti palce a ať se Ti daří. :)

Všem se ostatním se omlouvám, že jsem tématem mimo toto vlákno.

Jirka

PS: Až se pustíš do live, dej sem do fóra vědět! :)



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj všetci,

Chcem backtestovať trh Euro Stoxx 50, ale ako si sa mi nedarí stiahnuť data do Sierry Chart, aj keď mám predplatený level 4. Neviete mi poradiť akú štruktúru symbolu mám uviesť pre historické data? Vyskúšal som: New/Open Intraday chart a zadal som súbor v tvare FXH9, ale vypisuje mi chybu.
Ak môžem tak by som doplnil aj druhú otázku: Ak chcem potom papetradovať, tak data od IB si musím zaškrtnúť na ich stránke (platené) a štruktúra súboru je ESTX50-200903-DTB ???????

Vďaka všetkým za odpoveď
;) :D ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

to All

Zdravím všechny. Jede někdo live nebo aspoň delší dobu na simulovaném účtu FGBL a systém Finwin? Testuji tento trh na simulovaném účtu od 9 do 12 hod. s RB4 a SL 50 euro a např. pattern 2v se mi nezdá bůhvíjak spolehlivý, spíš je celkem ztrátový, alespoň podle backtestu a několika týdnu simulovaného obchodování. Má někdo s tímto patternem v tomto trhu více zkušeností, o které by se mohl podělit?
Díky a všem přeji hodně úspěchů :) (tu).

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj MAREK53,
Backtestoval jsem FGLB, FINWIN, VOL grafy jen asi 3 mesice. Bylo to velice ztratove (alespon pro mne). Backtestetoval jsem od 9 do 11:30. Pak jsem to zmenil na FESX, FINWIN, RSI, 5 MIN a 30 MIN grafy a vysledky byly lepsi. 2V paternu prilzitosti je tam velmi mnoho. Je traba filtrovat. Mesine jsem mel 12 az 18 tradu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Děkuji za odpověď..a zeptám se ještě jestli můžů? Je možné,že kontraktní měsíc končí už v šestý den posledního měsíce a né druhý čtvrtek posledního měsíce jak je zvykem?? Myslím konkrétně záři toho roku..Příklad: graf z 6.9 mi nejde zobrazit v kontraktním měsíci 09-12, ve 12-12 už jde. Graf z 5.9 mi v 09-12 jde zobrazit ale volume je nízké (203),a v 12-12 je volume ten samý den 2000 (nejnižší volume)..Chápu to tedy správně,že nemusí kontraktní měsíc končit vždy druhý čtvrtek posledního měsíce? A že u tohoto trhu končí šestým dnem (to samé platí pro 06-12),asi to ale taky není vždy pravidlem... LuckaH

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...