Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Aktualizované info o systému FinWin: obchodování na Evropských trzích


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravim vsechny,

obchodovat Eurex a US v jeden den take znamena velkou davku koncentrace. Pokud planujete obchodovat rano a odpoledne tak si skutecne vyclente cas na oba trhy a ten dodrzujte. Me se stalo ze jsem zacal vydelavat jak na Eurxu tak i na US a hledel jsem na to prakticky cely den. Po cca 2 mesicich jsem byl tak unaveny ze se me nechtelo bavit ani s rodinou, nehlede na to ze jsem zacal ztracet. Dnes obchoduji Eurx od 9-11 a od 15.oo do 17.oo US a je to OK. NIkomu timto nechci radit - jen upozornuji co se take muze stat.

mejte se dobre focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

madra: Ano, ES se obchoduje v $. Pokud to mělo být FESX, tak to už je v €. U MF je možné mít účet jak v USD, tak v EUR. Pro potřeby obchodování to nějak přepočítávají aktuálním kurzem, ale co člověk vydělá, to tam zůstává v té měně, ve které to získal. Takže pokud vložíte 5000$, projedete z toho v přepočtu 1000$ a pak navýšíte účet na FESX o 2000€, tak na účtě budou 4000$ a 2000€. Alespoň to tak mám já, ale mám účet primárně v € vedený u RCG v jejich Londýnské pobočce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši díky za článek. Je to až neuvřitelné. Když něco aktuálního řeším objeví se článek přesně na potřebné téma.
Od Tebe nebo od Petra. Právě jsem se prokousal v IB k odsouhlasení obchodování německých trhů. Trochu mě matou EURA když mám účet v USD. Jde mi přesně o to co píšeš, o trh běžící dopoledne.
V trzích se cítím už tak fajn, chci využít "2 obchodní dny v 1 kalendážním".
Omlovám se, že tykám, ale už jsem skoro dědula. Takže já jsem Pavel. (tu) :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

To BillA

Ahoj Pavle, jestli Ti také mohu tykat. :)

Už delší dobu sleduji tvou traderskou cestu tady na fóru a chci se zeptat jestli už jedeš live?

Chci obchodovat TF a ES (ty mám vyzkoušené v demo s velmi slušným profitem) a pokukuji po evropských trzích. Úpřímně, bojím se skluzů v plnění, to je faktor, který v demu nemohu odhadnout.
Jaký máš se slipem zkušenosti?

Já jsem se dnes konečně dokopal odeslat penize k nafundování účtu, platformu NT mám už předplacenou a jsem snad trochu vyzbrojen informacemi jak na to. :)

Omlouvám se, já vím, že je to tak trošku mimo toto vlákno.


Díky

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...