Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mplay 2009


Doporučené příspěvky

Dobrý den
mám dotaz k semináři s Mplayem. Na jeho stránkách se objevilo, že od přísštího měsíce by měla být k dispozici jeho kniha o opcích. (původně o ní mluvil jako o "book" teď to pojmenovává "manual"). Chtěl bych se zeptat, zda bude možné tento manual zakoupit na semináři 30.3 a 31.3 v Praze. Díky předem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za rychlou odpověď.
Informace jsou tady:
www.mplayoptions.com/book.html
dlouho tam byla nezměněná stránka s tím, že Mplay na knize pracuje, teď je to jinak a mluví se o příštím měsíci. Protože jset s Mplayem v kontaktu, nemohli byste prosím zvážit, zda by prodej manuálu na semináři přecijen nebyl možný (pokud tedy kniha opravdu vznikne)? Věřím, že by to semínář vhodně doplnilo. Dík předem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Otazka tykajuca sa diskusneho vlakna k MPLAY.

Pamatam sa, ze bolo separatne vlakno, kde boli diskutovane strategie prezentovane MPLAY-om v 2009. Po dlhsej dobe som sa tam chcel pozriet a neviem ho najst. ak dam do vyhladavaca klucove slova, najde mi odkazy, ale po ich odklepnuti ma vrati na hlavnu stranku diskusii. Co robim zle? :S
Viete mi prosim pomoct najst toto vlakno, resp. je este aktualne? Minimalne by som sa rad dostal k archivu.

Dakujem

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...