Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál - zprovoznění živých a historických dat v programu krok za krokem


Doporučené příspěvky

Zdravim,
kdesi na jine duskuzi zde na financnikovi se kdysi traderi preli, jak je to s vypadkem netu v pripade NT pri pouziti ATM.
Vetsina ale k memu udivu tvrdila, ze pokud zadam prikaz pres ATM se sl i pt a cena pujde proti me a zasahne muj sl, tak v trhu zustane viset muj PT ted jiz jako planovany prikaz. Toto se mi ale nezda, nebot na NT demu se mi nic takoveho nedeje.
Co myslite? Pokud by to byla pravda, bylo by to neprijemne...

PS: pokud jsem Vas pochopil dobre, tak az mi skonci demo na ZF, napisu na mirus o demo account a oni mi ZF zase zprovozni? nebudou chtit zaslat uz nejake penize?

Mirek F.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 71
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravím a žádám o pomoc. Nainstaloval jsem NT a provedl připojení se Zen-fire. Pokud vím, ve všem jsem postupoval podle tutoriálu. User Name a Password jsem nenakopíroval, ale vypsal, restartoval PC a stejně se nemohu připojit k Zenfire. Stále se mi místo připojení ukazuje pouze hláška „Login failed: Please Check your account connection parameters and your internet connection.“
Ozval se mi mailem i „mirusfutures“, ale neporadil nic, co bych už předtím nevyčetl na Finančníkovi. Poskytovatel připojení na můj dotaz sdělil, že vše by mělo být funkční, a že pro jistotu na modemu povolil všechny blokované porty.
Provedl jsem i v Místním jazykovém nastavení změnu na angličtinu (USA). Bohužel nepomohlo nic, i když jsem NT reinstaloval a připojení k Zenfire provedl několikrát znovu. Pokud by mi někdo dokázel poradit, kde by ještě mohl být zakopaný pes, byl bych mu velmi vděčný.

Michal Š

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Přeji dobrý den,
Program NinjaTrader s napojením na data od zen-fire mi do teďka fungovalo bezproblémově. Jenže když se dnes připojím tak mám poslední načtené grafy jen do 19.6.2009 a více ani ťuk. Bohužel nechápu proč, napřed jsem myslel že mi skončili bezplatné data od zen-fire a tak jsem si zažádal o nové, ale nepomohlo to. NinjaTrader jsem reinstaloval ale také nic. Nemá s tímto prosím někdo nějaké zkušenosti ? Diskuzi jsem prošel snad celou, ale nic jsem na toto téma nenašel a už začínám být mírně zoufalí :-) prosím o radu a předem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

msvanda:
V tomto případě zkuste kontaktovat na stránkách ZenFire Live Support - odkaz je ve spodní části úvodní stránky. Také jsem měl problém, a když jsem vyzkoušel to co vy, tak mi po chatu napsali, že je problém na jejich straně a do minutky to vyřešili.
kubaiz:
Máte přerolovaný kontrakt na zaří?
Ať se daří přeje Lukas:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petr dikk moc za video, ale nejako to nefunguje.
Neviem ci ja som neschopny, ale robil som vsetko tak ako si hovoril vo videu
Dal som si ES 09-08 a nastavil som last trading day ako 18/9/8, ako expirary day ale vobec bo nechce nacitat, dokonca aj ked dam hoci aky datum jednoducho to nechce nacitat.ň
Mozte mi ludia prosim vysvetlit co robim zle?? dakujem moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vodafone22:

zkuste si nejprve dany kontraktni mesic ES 09-08 pridat v "instrument manageru"...a zkuste take zadat "start date" i "end date", pripadne staci pocet zobrazovanych dni se start date tusim..pak by to melo vse fungovat..

PS. pokud se vam zda, ze po odklepnuti se nic nedeje, nic nedelejte a na nic neklikejte..pokud nacitate napr. tickove nebo volume grafy, stahovani dat trva nejakou chvili - i nekolik minut az desitek minut podle rychlosti pripojeni..takze se stava, ze lide nevydrzi a zavrou to driv, nez se graf nacte..--ze se data stahuji muzete overit rychle tak, ze si nechate zobrazit pouze par dni a ne hned treba tri mesice..nacteni pak trva chvilicku..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michal vdaka za odpoved, ale nejako to nefunguje :-((
Ani naznak toho ze nacitava data a nacitavam 3 min. graf.
Dal som si teraz YM 06-08 a furt nic, cakam okolo 15 min a furt nic. linku mam dobru 10MB takze v tom asi problem nebude. Dokonca ani nejaky naznak ze uploding alebo tak. naskoci graf a je prazdny
mozno ze davam nejak zle last day. to mam dat a ko dnesny den pred rokom. alebo posledny den kontraktu??
pretoze vo videu bolo 4/2/8 a kontrakt bol myslim ze 03 - 08
dakujem az vasu radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vodafone22:
Zkuste načíst současný kontrakt 09-09 třeba poslední tři dny. Pokud se Vám načtou, je spojení OK. Teď si nejsem jistý, jak dalece historická data zenfire poskytuje. Tuším, že jsem někde slyšel pouze o roku... ale nejsem si jistý. Zkuste se dostat od současnosti do minulosti kam až budete potřebovat.
S vašim připojením je otázka načtení i tickového grafu několik vteřin, cca do půl minuty byste měl mít načtený celý kontraktní měsíc i na tikovém grafu.
Ať se daří přeje Lukas:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vodafone22:

v tom pripade asi neni zavada v pripojeni ale nejspis nekde mezi zidli a klavesnici :) zkuste jeste jednou prostudovat tutorial a postupovat presne podle nej..nezda se mi to, ze kdyz vam spojeni funguje, tak ze by vam nesla nacist historicka data..zrovna nedavno jsem si nacital tickove grafy roku 2008 a vse v pohode..pripadne muzete zkusit kontaktovat zen-fire a nebo napsat dotaz na NT support forum (lepe jej pred polozenim dotazu procist - prohledat)

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vodafone22:

ja vetsinou zobrazuju grafy tak, aby tam byla rezerva a nemusel jsem presne zjistovat, kdy zacinal nebo koncil dany kontraktni mesic...orientuju se podle volume..tj. u 0608 bych dal treba 1.3.2008 - 30.6.2008..

PS. skutecne mate ten trh a dany kontraktni mesic pridany v instrument manageru?? tj. ze jej muzete vybrat v tzv. rychlovolbe po rozrolovani roletky pri vyberu trhu..musite tam mit konkretni trh s konkretnim mesicem..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...