Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál - zprovoznění živých a historických dat v programu krok za krokem


Doporučené příspěvky

Dobrý den, v horní části okna jsou tuším políčka "any", "futures" - jedno z nich tam dejte, nejlépe Futures, ... nemějte tam Stocks...
Já osobně nepoužívám k vyhledávání trhu vyhledávací políčka v horní části okna, ale sjedu scrollbarem dolů a tam klikem myši vyberu.
Nic se nedoinstalovává, nerestartuje vše tam je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 71
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zkousel jsem projet seznam rucne s vybranym Type Any i Future. Zkousel jsem hledat podle policka Name: TF (nic) a Description: *2000* (vrati ER2), opet s obema Type Any a Future. Vic uz me nenapada.

Zarazi me, ze v nove instalaci to na Type: Future vraci 90 Instrumentu a ve stare 109. Nemuze to byt treba licencovanim? Kody k NT i ZenFire jsem ziskal stejne, jako je to posane ve videich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem to nakonec vyresil. Reseni je nasledujici: To update the Instrument Manager with all available instruments by default, please go to Tools-->Options-->Misc-tab and click Reset Instruments.

Chvili to trva a je treba potom restartovat NT. Toto vraci Instrument Manager do tovarniho nastaveni a vsechny pripadne uzivatelske zmeny a nastaveni jsou zniceny. Update mi nahral pres 100 novych vcetne chybejiciho TF.

Diky za bleskovou odpoved na muj dotaz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 6 months later...
  • 11 months later...

Ahoj všem,
Vím že se to tady řeší v několika vláknech, chybové hlášení v NinjaTrader 7:
Login failed: Please check your account connection parameters and your internet connection

používám NT7 už asi půl roku, pokaždý sem prodlužoval licenci na jiný e-mail bez problémů, ted mi to píše tohle to a ani když zadám nové přihlašovací údaje,heslo a číslo licence, program vypnu/zapnu tak mi to pořád píše.....což předtím nikdy nedělalo...nevíte někdo co s tím? nic s firewallem,připojením atd se mi nezměnilo...nemáte někdo radu??

Děkuju za odpověď



:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po půl roce by už zase mohla fungovat Tvoje první registrace u Ninjů. Pro ZenFire se budeš muset lépe zamaskovat navíc změnou providera internetu a síťovou kartou. Nebo se dohodnout s nějakým jiným brokerem, nebo přestat pohrdat novou vymožeností u Ninji v.7 a to zadarmovými daty do Replaye. (Ve verzi 6. jsi si musel data do Replaye nahrávat sám a vždy šel backtestovat jen jeden jediný samostatný den. Sedmička už je umí jezdit v celku za sebou a tahat jdou až rok dozadu). (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeicop:
už asi 2 roky Ninju nepoužívám a matně si vzpomínám, že jsem měl stejný problém. Vzpomínám si jak jsem se to snažil vyřešit sám a nevyřešil jsem to ani jsem nemohl. Napsal jsem po velkém zdráhání na jejich "hot linku" a během několika minut jsem opět fungoval - byli ochotní a hlavně jsem mohl dál fungovat... šlo o nějaký překlik na jejich straně. Vše bylo vyřešeno po chatu během pár minut Taky jsem se bál, že budou mít kecy, ale byli velmi ochotní - kdysi:).
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...