Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál - zprovoznění živých a historických dat v programu krok za krokem


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 71
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Předem děkuji Petrovi opět za vynikající video. Ujasnil jsem si některé kroky kde jsem se skoro pokaždé zadrhl..a ještě pár otázek k diskuzi:
- Lze tyto načtené historické data uložit např. v textovém formátu (popř. předtím ještě zmodifikovat-ořezat jen na hlavní obchodní hodiny), Že bych si uložil např 03/08..timeframe VOL1000 a druhý texťák timeframe RANGE 15($150). A poté si tyto data načetl do pc bez připojení na net.

- Nechci to jen kvůli přenosu na druhé PC ale taky kvůli záloze, když ZEN-FIRE poskytuje jen poslední 4 kontraktní měsíce, nebo je to tak že když jsem si jednou do NINJI načetl nějaký starý kontraktní měsíc, který nyní bude starší než 4 kontr. měsíce, tak mně ho NINJA opět načte ???
Děkuji za odpovědi a Petrovi ještě jednou za tutoriál...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den a děkuji za tutoriál. Chtěl bych zde napsat několik postřehů:

1) pokud jste si instalovali Ninja Trader již dříve, může se vám stát, že vám to při pokusu o spojení se serverem ZenFire vypíše chybu = v tom případě stačí přeinstalovat Ninju na poslední dostupnout verzi... v současnoti 6.5.1000.8

2) registrací demo účtu u ZenFire získáte data po dobu 30 dní = využívejte tohoto nástroje denně, jak se jen dá :)

3) správce trhů v mém případě ze začátku obsahoval jen 108 instrumentů, naproti 728 co jsou vidět v tutorialu, nevím v čem byla chyba (možná v tom, že jsem měl již dříve nainstalovanou Ninju - několik verzí zpět), nicméně stačilo párkrát aplikaci restartovat a naskočily mi všechny potřebné trhy.

Pěkný den a pevné nervy s papertradingem / backtestem a v případě ostrých obchodníků hodně $$$ ;)


František

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dodatek k předešlému: Bohužel jsem se radoval předčasně. Po připojení Ninja Traderu k ZenFire se mi objevilo opět jen 108 trhů a to navíc ještě ve straém provedení (např. C není a a neobchoduje se na CBOTu, ale je to ZC a obchoduje se na Globexu..). Máte někdo nějaký nápad? Předem díky za každý tip ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

vdaka za video, velmi uzitocne :) Mam jednu otazku - daju sa v platforme Ninjatrader simulovat obchody na historickych datach? Myslim tu funkciu, ktora je napr. v Track and Trade, ze na hist. datach zadam vstup, vystup, margin, a program sam spocita profit, pripadne stratu. Alebo to treba robit rucne do excelu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky moc za toto video. Automaticky jsem předpokládal, že při výběru posledního data jako dnešního si ninjatrader automaticky zvolí poslední dostupné datum a ono to tak není. Musí se zvolit nějaké skutečné datum v kontraktu. Usnadnilo mi to spoustu práce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dekuju panum financnikum za tento serial !!!

i kdyz jsou zde jiste vsechny tyto tutorialy dele, tak je super, ze to je takhle prehledne v balicku a nemusi se to vyhledavat a selektovat informace, bez kterych se neda jit dal a clovek hned vidi co si musi nastudovat a ma jistotu, ze mu nic ze zakladnich informaci na dane tema nechybi.

podobne chvalim i nedavno vychozi souhrn pro novacky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...