Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trader na plný úvazek


Greeny

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 188
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Airmike
Dlhší čas sa tu snažím nájsť nejakého brokera, ale márne. Keď si nejakého vyberiem sám, tak sa ani neunúva pomôcť mi založiť demo. Takému mám zveriť svoje peniaze? Naposledy AK Forex a CMS ako som už spomínal, MBT som ani neskúšal keď všetci dopredu hovoria, že s metatraderom klamú. Je to nejaký čudný biznys.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retail broker ide automaticky proti tebe ak si ta nesparuje v ramci svojich internych orders. Tak proste forexovy brokery funguju ale ma to mnohe vyhody ako moznosti vacsaj paky, moznosti mensich uctov, moznost obchodovat lubovolnej pozicie a nie len standartnych lotov , etc.. Takze by som urcite neoznacoval retail brokerov za neserioznych. Navyse vacsina si mysli ze jeneseriozne zvysovanie spreadu pocas sprava elbo v noci etc. ale to je uplne prirodzena vec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alter

myslim ze to nieje uplne tak ako pises. to ze ked sa nesparuju tvoje objednavky s inymi objednavkami automaticky neznamena ze ti budu robit protistranu. mozu tvoju objednavku tiez posunut dalej a zobrat si len rozdiel v spreade. co aj niektory brokeri robia. a je to urcite serioznejsi pristup. (ale to je len vec nazoru samozrejme)

a to ze niekto rozsiri spread pri spravach je podla mojho nazoru urcite neseriozne, pretoze na realnom trhu kde by mali tie objednavky retail brokeri exekuovat take obrovske rozsirenie medzi ponukou a dopytom nieje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hej ale nakupis 48111jednoteik EURNZD, kde to asi sparujes? Podla mna vacsinou ak nemas proti stranu v ramci interanl orders tak ti protistranu srpavi broker.
A co sa tyka spreadu cez spravy tak jednoducho palti ze ak niekto che uskutocnit obchod musi najst protistranu . Cez spravy jednoducho banky a iny zabespecovatelia likvidity stiahnu z trhu objednavky a tym sa zvysi spread. Ak napriklad sa o 11 ohlasuju dolezite informacie baky stiahnu orders aby sa vyhli zbytocnemu riziku, to iste spravia aj tradery a fondy ktore funguju na technickej analyze. Pozicny tradery ci hedgove fodny su uz davno v trhu a prisposobia sa situacii. Ale existuje mensia skupina traderov ktori nastavia objednavky na spravy a dufaju ze cena pojde ich smerom. kedze je vsak zvyskova likvidita mala spread sa zvysi. Pre brokera by nebol ziadny problem udrzat spread 2 pips na EURUSD keby mal dostatok objednavok , ale jedoducho nema. A teraz vydu pozitivne spravy a zrazu sa vsetci chcu zbavit svojich short pozicii. Otazne je komu predaju, resp kto z traderov je ochotny ist proti...zda sa ze velmi malo k poctu tych co chcu ist long. ECN broker tiez zvysi spread podal toho aky dostane od svojej banky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...