Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trader na plný úvazek


Greeny

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 188
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Takze bratia, pozrel som si to MBT , vyzera to takto. Umoznuju 28 parov, a tiez obchodovanie medzi spreadom co je dobre, to ako sa paruju objednavky mi nepovedali len nieco so sofistikovanostou spietali, minimalna objednavka 1000USD co je tiez slusne. Nevyhoda ze neumoznuju ine konta ako USD a neumoznuju hedgeovat pozicie co je zle. Ak to niekomu nevadi (mne ano) tak je to celkom dobra volba najma ak niekto skalpuje trh. Ja robim skor swingove a pozicne obchody takze mam trochu ine priority, ale celkovo boli mily.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No tak sa pytali ake su vyhody a nevyhody a ked poviem vyhodu tak som objavil ameriku, to je pekny pristup.
Ze je hedging zakazany je formalita , pretoze ak mas moznost viacerych sub uctov u brokera nijako to obmedzene nie je. Fakt, ze to MBT neposkytuje nie je otazkou na NFA , je to otazka na ich sluzby. Nuz ale povedali mi ze na tom pracuju tak uvidime.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vybrať brokera je najzákladnejší základ. Škoda, že je tu veľmi málo príspevkov, kde je JASNE a PODROBNE napísané:
1) ktorého brokera som si vybral a čo ma k tomu viedlo
2) ako splnil moje očakávania, či budem s ním pokračovať, alebo si nájdem lepšieho
Príspevky typu vybral som si ho preto, lebo má dobré hodnotenie tam a tam a celkom som s ním spokojný je mi na dve veci...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> Vybrať brokera je najzákladnejší základ. Škoda, že
> je tu veľmi málo príspevkov, kde je JASNE a
> PODROBNE napísané .....

Jednou jsem zkoušel napsat přispěvěk o fxcm, ale asi přiliš podrobně jsem popsal brokera. Přispěvěk administrace odmitla. Možna vypadalo to jako reklama ? Nevim.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím vás, potřeboval bych poradit.

Jsem tak nějak na hraně, zda pokračovat nebo to vzdát. Prolbém je v tom, že nemám disciplínu a stále si dělám co chci. Smazal jsem po měsíci 20% účtu. Během posledních dnů jsem začal s paterny finwin, které mají na páru eur/usd zajímavé výsledky. Jenže je tam asi jeden obchod za hodinu, začnu se nudit, vstupovat do pozic, otáčet s 3x tak velkým množstvím lotů a výsledek je v niveč.

Jaksi mi nepomáhá napsat si to na papír a několikrát si to během dne přečíst.

Jestli měl někdo obdobný problém, poraďte, nezvládám to. Nějakou knížku, jakou? Děkuji. (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zero_forex

ten problem mal uplne kazdy, pokial si to neuvedomis tak nikdy zarabat nebudes.

par tipov na obmedzenie

1: obmedzenie objemu
skus si najst brokera s vysokym marginom, na ucet daj len tolko kolko ti dovoli obchodovanie s 1 kontraktom a zarobene peniaze hned posielaj domov. povedzme limit 500-700 USD

2. obmedzenie poctu obchodov
obchoduj vecernu seansu a len posledne 1-2 hodiny. ak dostanes signal vezmi ho ak nedostanes, tak sa nic nedeje. ked zavru parkety a strati sa likvidita aj tak toho vela nenaobchodujes

3. prestan sa venovat vsetkemu naokolo a venuj sa 2 hodiny denne len a len tradingu, sustred sa na to aby si vsetko spravil podla planu. finwin nepoznam, ale ke som obchodoval vecernu seansu mal som 3-4 signaly za vecer od 20-22 co je pomerne dost. takze skus ci sa ti to hodi.

alebo sa na vsetko vykasli poriadne sa nastvi a zacni sa spraavat zodpovedne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...