Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Jaký trh pro intradenní obchodování?


Doporučené příspěvky

to pitr77

Reknu to asi takle jak uz tady bylo receno milionkrat i kdyz budete obchodovat stejnou vec,stejny obchodni system nikdy to nebude totozne s jinym traderem,Takze Equity krivku asi nebudete mit stejnou.Vse je opravdu jen ve Vas.Mozna ze budete mit i lepsi Equity krivku,ale podle toho nemuzete hodnotit kvalitu poskytovanych kurzu.Za vas obchodovat oni nebudou.Mimo jine take jsem byl na jednom kurzu prave pro zacinajii obchodniky a muzu jen pochvalit.I kdyz uz predtim sem toho dost nastudoval prave tady na strankach i tak sem se dozvedel pro me uzitecne veci nad kteryma bych dalsim samostudiem stratil urcite vice casu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pitr77:
uplne nejlepsi je myslim si udelat svuj nazor na vec (trading) i lidi okolo nej... zkus absolvovat kurz Petra a Tomase a zkus i kurz nekoho jineho... ja osobne jsem absolvoval prvni kurz (zdarma) u zname brokerske firmy pusobici v CR zabyvajici se nejvic Forexem, pak jsem absolvoval E-mini I, a pak jeste kurz u dalsich nejmenovanych obchodniku na fin. trzich... kazdy z kurzu mi urcite neco dal... nebudu hodnotit kdo je lepsi a kdo horsi, ale myslim, ze vsichni kdo skolili urcite obchoduji a vi o cem mluvi... jeste bych chtel doplnit, ze po absolvovani kurzu je mym nejoblibenejsim zdrojem informaci stale - Financnik + jeho diskuze...
a abych se vratil k tematu trhu - treba muj pohled taky nekomu pomuze ve vyberu... nejdriv jsem sobe vybiral trh dle mozneho profitu, ktery jsem videl v jakem trhu - abych samozrejme co nejvic vydelal... a pozdeji jsem vybiral dle realnych podminek - velikosti uctu, s kterym budu zacinat a co mozna nejmensiho risku na 1 obchod... abych mel vice pokusu, kdyby se mi nedaril zacatek... momentalne se orientuju na NQ... ale kdo ví, co bude zítra, že? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pitr:
prosím přečtěte si pravidla diskuze a nevkládejte sem linky na CZ servery.
Logicky skutečně nemáme za potřebí tu začít řešit nejrůznější diskuze závistivců jestli si pochvalné příspěvky v diskuzi píšeme sami nebo ne, či kdo je větší guru nebo dokonce jestli si dovolujeme na svých stránkách vydělávat. Je to začarovaný kruh, ze kterého je východisko jen jediné. Pokud se vám naše informace nezdají, tak diskutujte na lincích, které jste sem vložil a uvidíte, zda-li vás to v tradingu posune dál. Pokud ano, tak jste tam, kde jste potřeboval být.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...