Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Live začátky intradenního obchodníka [1]


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 51
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

petr
hodně lidí píše, jak byla vysoká volatilita koncem a počátkem roku a nyní se již situace uklidňuje. Souhlasím, že na podzim to byl hukot, ale od počátku roku jsem zaznamenal výrazný útlum:). Backtestoval jsem i počátek roku a nyní paperuji trh TF na RB15. Počátkem roku jsem si paradoxně stěžoval na "nedostatek svíček" a vstupních signálů. Dnes se mi trh "líbí" (dostatečně trenduje, dostatek úseček, přiměřeně vstupních signálů):)
Ať se daří přeje Lukas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ani som to tu cele neprecital, ale cim viacej citam, tym viac sa utvrdzujem v jednej veci, a to , NECITAT FORUM !!!! , dolezite si napisat zakladne vseobecne pravidla "spravania" a "pristupovania" k tradingu a uz ist vlastnou cestou skumania......nic nedokaze tak podkopat sebavedomie ako 20 roznych konfliktnych prispevkov a pohladov....trading je silne individualny....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já si forum vždycky rád přečtu.Hlavně komentáře k některým obchodům.Člověk se dozví jak se na ten nebo jiný obchod dívají a vidí i jiní tradeři. Nikdo nemusí nikomu vnucovat svůj způsob obchodování. Každý si stejně bude obchody dělat podle svého systému a psychickém stavu ve kterém se zrovna nachází. To samé je to s backtestem.
Jinak jsem na Pavla moc zvědav.A přeju ať se daří.
Trpělivost a pevné nervy při obchodování přeje Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...