Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VSA (Volume Spread Analysis)


hruska

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 858
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer, zopár pekných vstupov podľa VSA v dnešnom dni. Tieto vstupy som našiel len teraz večer a neobchodoval som ich na živo. V reale by to dopadlo asi horšie. Inák podľa VSA je celkom logické kupovať na červenom bare a predávať na zelenom, Zo začiatku mi to bolo dosť proti srsti, ale dáva to už logiku. Mino

10866

10867

10868

10869

10870

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blue Dragon: moc pekne vstupy, ted nevim, zda se mi to zda nebo ne, ale to tve volume od ninja traderu mi prijde jeste daleko prehlednejsi nez feed od esignalu, ktery ted pouzivam. tady mi prijde, ze to daleko lip ukazuje rozdily volume mezi nejmensimi a nejvyssimi cisly, je to daleko lepe rozlisitelne a presnejsi. srovnaval jsem to s tim svym feedem a jsou tam napr. na euru drobne rozdily

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak abych tu furt neresil jen technicke zalezitosti, pridam svuj prvni screen na eur obchod jsem bohuzel nevzal, utekl mi (byl jsem predtim short od 1.5025, jakmile to doslo na 1.50 posunul jsem na B/E, ale doufal jsem, ze odraz od 1.50 bude slabsi a nevystopkuje me a pujde to dal dolu, target byl minimalne 50 pipsu, bohuzel se to obratilo a vyhodilo me to na B/E) pak se naskytl tenhle obchod, tak aspon ten screen

10878

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...