Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VSA (Volume Spread Analysis)


hruska

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 858
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Blue Dragon:

=EURO
Na tom eure som ja zobral jeden trejd ale long po tych climasoch.
Ono tam co ty mas naznaceny ze by si zrejme siel short na NoDemand. je s mojho pohladu vysoko rizikovy obchod pretoze ides do zony de vtedy v minulosti bola velka demand to su tie Climaxy a takties Euro je v uptrende. nemas na short ziaden background. musis vziat do uvahy viac Background, minuly trend, takties high higers lower highs nie len hned po no demande ist short akonahle vidis ze swing ide dole.

=LIBRA
tak na tu som ja prestal pozerat akonahle som videl po tom newse velky pad. ist long a cakat na daky setup v tomto pripade sa vobec neoplati pretoze po tak velkom pade bud sa vytvorory sideways trh v podobe Triangle atd. takze cakat a pozerat nan nemalo zmysel. a hladat setup na short je velice rizikove.

=JPY
priznam sa ze tomu moc nerozumiem co si to tam popisal : ) skus zretelnejsie napisat a inak je vhodne keby si namiesto ciar ktore potom znemoznuju prehladne to vidiet napisal proste body A,B,C,D,E a takties pri volume A,B,C,D,E a knim komentare sem do diskusie.fakt sa tym sprehladni potom obrazok a cela analyza.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blue Dragon: tak patek u me probehl ve znameni testovani ninja traderu a musim rict, ze je to dost dobry, ale chci se zeptat, funguje ti tam jakykoliv vyssi timeframe nez 1h? jakmile jsem zkusil daily, weekly chart, mel jsem akorat bilej ten graf. hadam, ze to bude absenci historickych dat pro to euro. mas tohle nejak vyresene? pokud ano, kde jsi ta data sehnal a jak se tam daji nahrat? diky za jakekoliv info, na ty vyssi TF se obcas taky musim podivat, abych mel prehled

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hruska: dik za info, tohle jsem nevedel, realne dostanu pri zalozeni uctu u brokera s ninja traderem nebo jejich zaplaceni zrejme (v tomhle pripade mam demo u Mirus Futures a pres ne mam toho Ninju). ja vim ze tyhle technicke zalezitosti jsou trosku off-topic, ale zkousim VSA i na e-mini a objevuju docela novy moznosti, co se tyce tech trhu

Pavel K.: to jsem zkousel, ale tam nikde neni moznost tohle navolit, jediny co mi jde, je navolit sekundovy graf, ale prepocitavat a delat z toho denni fakt nejde, zvlast kdyz jen hodinovy graf ma 3600 sekund:))))))) minuty tam takhle navolit nemuzu. slo mi to jen na feedu od e-signalu, ale tam zas to vzalo jen 1400 minut a ne 1440. tady v ninjovi jsem to zatim neobjevil jak na to, ale mozna jsem technicky uplne blbej ja nevim

Blue Dragon: taky primarne obchoduju ve VT a ostatni veci pouzivam jen pro ucely volume

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...