Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Intradenní obchodování: poznejte svůj trh (1/2)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 41
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vodafone22:

YM je ok..je podobný ostatním americkým akciovým indexům..záleží na vás, který vám sedne, vyberete si..při výběru bych se řídil na začátek spíše minimální částkou (MAE analýza), kterou můžete na tom či onom trhu riskovat..
přečtěte tento článek, pak vám bude jasněji.. www.financnik.cz/komodity/financnik/americke-indexy-pro-intradenni-obchodovani.html

aktuálně nemyslím, že je nejrozumější věnovat se trhům za každou cenu, pokud nemáte čas už od 15.30..přečtěte si znovu tomášův článek a bude vám zas jasněji..vždyť je to tam názorně ukázáno, že trhy momentálně (poslední týdny, měsíce ještě výrazněji) v odpolední seanci zdaleka nenabízejí tolik šancí pro profit jako dopoledne..

offtopic: pokud jde o začátek obchodování, za sebe můžu říct, že jsem měl klasickou práci od nevidim do nevidim..jak jsem objevil trading, přibral jsem si dokonce druhou práci..víc jak rok jsem jen šetřil a tradingu se zas až tolik nevěnoval (jen četba, procházení internetu, lehce backtesty atd) a poté práci omezil tak, aby mě živila, ale měl jsem dostatek volna pro sebe a času na trhy..to je jeden z možných přístupů..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Přátelé,

začal jsem se zabývat rozpětím po 30 minutách a přepisoval jsem si ty data do Excelu, abych to pak vyhodnotil. Vždycky jsem začal úsečkou, pod kterou bylo napsáno 15:30. No jo, ale ona vyjadřuje pohyb mezi 15:00 a 15:30. Takže jsem vlastně začal o půlhodinu dřív a dřív i skončil. Takže teď to musím opravit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

lumik:

1) příště prosím vložte takový příspěvek do vhodnějšího vlákna..

2) v NT určitě chyba nebude a není..tj. chyba je určitě na vaší straně..tj. projděte si všechny videotutoriály a články a postupujte podle nich od definování trhu, přes jeho přidání až po zobrazení grafů.. www.financnik.cz/wiki/ninjatrader

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

chci si podobně probádat svůj trh, ale řeším problém s daty. Mám bezplatné řešení Ninja + Zen-fire, takže pro trhy mám dlouhou historii dat. Ale Ninja umí exportovat jen minutová nebo ticková data a já bych potřeboval 30 minutová. Nevíte někdo o nějakém "převaděči" nebo nějakém fíglu? Samozřejmě lze data zakoupit, ale přijde mi to zbytečné, když je už mám. Jen je potřebuju dostat do Exelu v jiném time frame. Jinak mi budu muset sednout k Delfi, oprášit slabé znalosti C++ a nějaký převaděč si napsat. :-(

Za každou radu předem děkuji. :-)

Lukajda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

disktrading.com

Pro jeden trh stojí 20 $, budeš je mít v tickových, 5,10.30,60 minutových, denních i pro Excel a nemusíš se trápit s převody pro Excel. Máš i nějaké aktualizace a historii , kterou z NT nestáhneš. Pro denní je pro YM od roku 1970.
Myslím, že 20$ je směšná investice pro trading, od kterého chceš jistě , aby tě v budoucnu živil :) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...