Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

Sid: (tu) dobra prace :)
Chtel co si myslis o teto uvaze ... diky predeslim dvoum zvysovanim sazeb v US ma dolar vetsi ur. sazbu nez GBP ale jen o 0.50 dnesnim zvysenim o 0.25 (mozna 0.5 ale to je utopie) by to mohlo pro investory lakave. Nicmene vsichni pamatujeme minule zvysovani ur. sazeb ktere dopadlo presne opacne :) tak by zajimalo co jsi o tom pripadne tvuj nazor na dnesni vecer. Kam bychom meli tu tchyni posadit :))

dik Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DarkMan
logika by velela po FEDu dolar Up, ale trh mnohdy nemá logiku (z pohledu konzumenta trhů), minule zvyšování a následná reakce trhů byla ve vleku trochu jiných událostí a souvislostí...houby víme, kde mají ti velcí investovány miliardy, zda většinu ve státních dluhopisech nebo zda budou věřit více síle okamžitému dolaru a jak to spojí a vyhodnotí s inflací...Díval jsem se i na US Index, tam je mírná tendce jít Up někde k hranici 87...Můj čistě osobní názor je, že dolar po FEDu posílí..k euru někde k 1,24-1,2450 (momentálně je o nějakých 100 pips výše)..ale asi raději vyčkám jako většina na všeobecnou reakci trhu - a vše bude nakonec jinak...:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sid

Ahoj Side,
Prosím Tě, jak dlouho před zprávami mám zadávat entry stop a do jaké vzdálenosti od aktuálního kurzu?
Do jaké vzdálenosti bych měl dávat stopku?
Používám 30 min. graf a měnové páry EUR/USD a GPB/USD.
Orientuji se spíše na zprávy z USA a entry zadávám tak 15 min. před zprávami do vzdálenosti tak 20 bodů od aktuálního
kurzu a stopku dávám tak na 20 bodů. Myslíš, že to dělám správně?
Díky za odpověď.
Přeji Ti úspěšné obchody.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Precetl jsem par komentaru a znich vypliva ze trh nyni ocekava dalsi budouci zvysovani sazeb, takze kdyby ze zasedani fedu vyplinulo ze se priste zvysovat nebude tak dolar oslabi i pri aktualni zvyseni. Tak jak jsme to mohli sledovat minula zvysovani. Otazkou je jak tento stav obchodovat mam obavy aby mi to nevymetlo entry na obe strany :(
Takze jak rika sid chce to kocoura na rameno a kouknout do kristalove koule :)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marek53
pro entry před daty je 30 min. graf neúměrně dlouhý (uvědom si, že je to 1 svíčka za cca půl hodiny, takže pokud ti naskočí svíčka kolem 20,15 hod. bude ukončena až 20,45 a jak se chceš orientovat při nejednoznačném vývoji ?), před daty raději 10 nebo 15 min. graf...a 20 bodů 15 min. před daty - záleží jak je trh před zprávou volatilní, aby ti to ještě před daty neprorvalo entry...koukni se kolem 19,45 hod. jak je na tom ten který pár s volatilitou poslední hodiny (bodový rozdíl, délka a tvar svíček) a podle toho se orientuj....20 bodů je minimální nutnost, 30-40 je téměř jistota..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...