Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

Dle TA mám už od rána sto chutí shortnout jak Cabel, tak Euro. Ale zas když vidím to zlato(trochu i ropu). Ty moc pro posilování dolaru nehovořím...
marcus: "...Japonec až nakonec...". Sledovat každý projev a individuální interpretaci nějakého pana Vycházejícího slunce, tak se z toho člověk zblázní... :)"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

images Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dle TA mám už od rána sto chutí shortnout jak
> Cabel, tak Euro. Ale zas když vidím to
> zlato(trochu i ropu). Ty moc pro posilování dolaru
> nehovořím...
> marcus: "...Japonec až nakonec...". Sledovat
> každý projev a individuální interpretaci nějakého
> pana Vycházejícího slunce, tak se z toho člověk
> zblázní... :)"


...ja som to short-ol, teda €, uz som + 70 pips... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gogo100: Njn, já kdybych si ten trading nedělal tak složitý a nekoukal po všech čertech, tak budu na této pozici taky minimálně v dvojnásobném profitu. Shortu jsem nakonec neodolal, bohužel velice skromnému.... :-)
Každopádně jak praví traderské přísloví: " Nikdy nelituj vybraných zisků..." ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no, tak asi by som sa mal na to vykašľať. Jednak neviem odkiaľ, ani kedy ani ako čerpať tieto informácie a jednak som prešvihol už 75 % svojho vkladu. Rozumiem síce makrám, ale toto je pre mňa aj po vyše roku absolútne swazilská dedina. Vždy totiž dáta majú inú reakciu a ja akosi nikdy neviem akú, Jednoduch keby za posledný mesiac niekto stál za mojim chrbtom a robil presne opačné obchody - je bohatý človek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podla mna ten kdo ma ekonomicke vzdelanie ma mozno o nieco lebsiu poziciu ko ty ostatny, lebo rozumie urcitim vyrazom. Na druhej strane povedme, keby vysokoskolsky profesor vedel zarobit miliony, sedel by v skole a stracal cas ucenim druhych? Mozno. Nechcem teraz pocenovat akekolvek vzdelanie. Teda ja nemam ekonomicku skolu a tie TA a AOS nejak som sa do toho nedostal. No akukolvek burzu ovplivnuje vela faktorov a hlavne ludia a preto si myslim, ze TA a AOS hoci neviem aky dobry, vzdy je to len odhad, ktory nemusi, ale aj moze vyst. Jedna zveci co podla mna treba urobit, prisposobit sa trhu. Su tam miliony ludi a ty rozmyslaju rozne a je tu dalsich XY veci co to ovplivnuje a teda aj ked clovek ma vela info otom a zhodnu sa natom viaceri, trebarz na tomto fore, dalsi na inom inac atd, trh si spravy svoje. Vela krat som tu cital a data su take a take a toto som vycital z grafu a druhy zase toto a aj tak siel trh inde a ste nechapali, ze preco? Ja som si povedal nezajem, Forex, neriesim a ide sa dalej. Teda risk je zisk, ale moze to byt aj strata. Da sa povedat, ze obcas je to riadna loteria. Co vy nato? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...