Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

andes:
Slovo "korekce", byly jen takové řečičky co by mohlo být podle nás nejpravděpodobnější. Nicméně podle těchto falešných vnitřních tušení se obchodovat nedá!
Troufám si tvrdit, že pokud obchoduješ podle nějaké korektní obchodní metody, založené na poctivé a aspoň trochu trendové TA, tak jsi dnes nemohl přijmout jediný silnější LONG signál. A jestli, tak jeden LONG na deset SHORTů...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Napriek rastucej urokovej miere a nasledne aj rastu ceny hypotek,predaj novych domov vzrastol.V case rastu urokovych sadzieb je to pomerne citlivy ukazovatel.Svedci o tom,ze hospodarstvo USA je schopne zniest zvysene sadzby a nekladie prekazky dalsiemu ocakavanemu rastu sadzieb.Mne fundamenty ukazuju na posilnenie dolara.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak a teraz by som fakt potreboval nejkaý komentár k tomu čo sa deje ( aj keď mi je to jedno ), pretože ak tomuto niekto rozumie, má môj obdiv. Zaregistroval som totiž odchod ministra zahraničných vecí francúzska... a euro posilňuje - nechápem. Aj technika mi vraví opak. Z opatrnosti som nevstupoval a urobil som asi dobre. Môže sa k tomu niekto múdrejší vyjadriť???

Link to comment
Sdílet pomocí služby


marcus: trhem cloumá nejistota ohledně úrok. sazeb jak v Evropě tak v USA, jakákoliv zpráva ohledně budoucího
vývoje úrok. sazeb přebije jakékoliv fundamenty. Dnes odpoledne zase vyšla zpráva, o pravděpodobné úrok.
pause v USA a tak dokola. Je to už poněkolikáte protichůdná informace a obchodníci se ji drží jako tonoucí
stébla. Obchodovat čistě na základě fundament. zpráv ekon. kalendáře je momentálně riskantní.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

to holoubek

aha, tak to som popri dnešnom pracovnom kole neregistroval - to o tých sadzbách v usa. Inak čiste z ekonomického hľadiska si myslím, že sadzby pôjdu hore o 25 bodov maximálne a veľmi by som sa divil, keby sa sadzby tohto roku dostali nad hornú hranicu neutrálneho pásma / 5,5 /. Ale možné je všetko. Akurát mi stále znejú v ušiach slová portfoliomanažera s jednej konferencie, že investori držia dolár viac-menej len kvoli sadzbám, a keď sa zvyšovanie skončí, upriamia sa skôr na deficit. A ten je obrovský... Uvidíme vo štvrtok

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to marcus: podle toho co jsem se dočetl se už spekuluje o růstu úrokových sazeb v USA do konce roku na 6,0 % a Evropa zase mluví o 0,5% zvýšení na začátku srpna. Takže se nám nyní shodou okolností pánové bankéři předhánějí v "pobídkách" pro případné zájemce o investice do vlastní měny. Zmatek je to rozhodně slušný, už aby byl čtvrtek... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...