Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak buď-anebo...
Libra i Euro se teď otírají o celkem silné supporty. Kdo té korekci hodně věří, vyplatilo by se nakoupit-cena je velice nízko. Já raději čekám s rozprostřenými entříkami.
Jinak včera to bylo ukázkový, fungovalo všechno, kromě supportů, které cena protínala jak nůž máslem. Holt, členové bankovní rady Bank of England neumírají každý den...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky za popis. Já to řeším tak, že %R s periodou 14 mi protne -25 a aby byl signál platný musí mít RSX(9) hodnotu velmi blízko 70 a RSX14 musí být taky v této oblasti. To vím, že trh nepůjde up a pokud ano, SL mě vyhodí. Navíc k tomu sleduju %R(100) a 2JMA + plovoucí pivoty pro alternativní vstupy + trend

Link to comment
Sdílet pomocí služby


rhombic1 : to je to o čem jsem mluvil, když máš solidní systém můžeš podle něj obchodovat cokoli i fundamenty ale
obchodovat jen na základě kalendáře při momentální "nespolehlivosti" ekon. ukazatelů je divočina.
A hlavně musí být maximálně jednoduchý, jinak nestačíš vyhodnotit všechny indicie ve stejný okamžik.
Link to comment
Sdílet pomocí služby


images: momentálně se pokouším o maximalní jednuchost. Po stovkách kombinacích které jsem už prošel. Obchoduji
převážně ve směru trendu EMA 55 a MACD stand. nastavení, je tam ještě pár drobností jako vstupy a výstupy
na 10 min (na základě analýzy na 1/2 hod) atd. Doufám, že to ještě pořádně ořežu.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...