Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nemyslim, ze to lidi otravuje, nicmene kdyz uz se tady nekdo deli o svoje vstupy/vystupy, mozna by neskodilo oduvodnit proc, na zaklade ceho, proste nastineni strategie. V opacnem pripade tady totiz skonci mraky vstupu a vystupu, ktere z externiho pohledu budou vypadat jako nahodne (prestoze v tvojem pripade jsou to treba naprosto presne kroky ktere se drzi planu).
Ted to vubec nemyslim jako utok na nikoho, ale na svete je strasna spousta obchodniku, kteri jsou takzvani "lumici" (lemmings) a radi slepe nasleduji cokoliv nekdo publikuje. Cilem tohoto a jinych forum je vycvicit novacky a obohatit veterany do co nejuspesnejsich rozmeru a jinak nez detailni informaci to nepujde.
Tot muj nazor.
Doufam, ze dnesni prizniva konstelace nepriznivych zprav pro USD vsem aspon trochu nabobtnala konta.
czaussie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo to je pravda, že čísla která tu hodím nikomu nic neřeknou, omlouvám se. Signály mi dává 1min graf s tím, že zároveň vyhodnocuju situaci 3min, 15 min, 30 min a někdy 60 min grafu. Před chvílí mi zrovna 3 min řekl, že je pravděpodobný odraz od hladiny 1930 a 1 min potvrdil, že jsou longové dost vyčerpaní, takže jsem short 1925 a 1928. Stále ho držím, pokud cena půjde nad 1921, budu zvažovat zavření, protože nepůjde jen o cover shortů, ale i nové kupce a tudíž by nemuselo vyjít double top.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...