Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

Dnes konečně trochu pořádnější pohyb. cable jsem už uzavřel a na euro ještě něco držím, lae pochybuji, že to překoná 1,1935 a asi bude zavíračka i pro euro. Zkusil jsem dnes inovovaný SID9, ze kterého je dnes SID12.. :), který už se nedrží Fibo, ale má jiíné periody.. SID

958

959

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak to nezavidim, ale zajimave je, ze jsem vcera nemel zadny problem. Problemy s pripojenim by se mely projevit u vsech. Jsem pripojen pres kabelovku a kratkodobe vypadky tam nebyvaji, jako treba pres wifi. Ale dnesni dopoledni data nic moc. Asi se grafy po vcerejsku vycerpaly a nabiraji dech na pristi patek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marku, když mluvíš o trendu, vždy uváděj, na jakém grafu ho vidíš, protože to co je uptrendem na 1min grafu, může být ve skutečnosti jen retrace v downtrendu na daily grafu :-) Už jsem to psal, že vidím euro pozitivně, stále jsme nad 60 min křivkou a longové stále tlačí, je vidět velký nákupní apetit. Je podle mne jen otázkou času, kdy to longaři definitivně vyhrajou. Nicméně stále není vyhráno, jukni na daily a weekly graf. Daily má pěkný setup na longa, nicméně weekly to ještě tlačí dolů, nijak výrazně, ale trochu ano. Všimni si jedné věci. Je poměrně důležité, aby tento týden, nejlépe dnes nebo zítra došlo k proražení a udržení se definitivně nad hranicí 1.2, nejlépe někde kolem 1.2050. Osobně si myslím, že k tomu dojde, maximálně budeme nějakou dobu o tuto hranici narážet. Investoři přestávají dolaru věřit a čím dál víc zaznívají rizika pro dolar i mezi "běžnými" investory. Pokud dneska zavřeme nad 1.2, bude daily graf long, to už jsem psal, na grafu vidíš proč - všechny křivky půjdou nahoru a bude proražena rezistence daná světlemodrou křivkou. Rizika tedy stále trvají, protože jsme na daily pod všemi křivkami a je potřeba je mít neustále na zřeteli. Longové nemohou mít sílu věčně a pokud se nepodaří prorazit rezistence, budeme muset testovat některý ze supportů, to je základní poučka, která platí na všech intervalech grafů.

965

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Personal Income a Personal Spending ve 14:30 maji dulezitost C+. Navic jestli jestli hodnota zustane na 0,6% tak se asi nejakych vyraznejsich pohybu nedockame. Vcerejsek se asi nebude opakovat. Ted zacina obdobi chude na nejake vyraznejsi fundamenty. Ovsem pristi patek je nabity dulezitymi fundamenty A.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Honza K.
Děkuji za připomínku, omlouvám, zapomněl jsem. Příště budu obezřetnější, než kliknu na "Odeslat příspěvek". Myslel jsem tím EUR/USD 15min graf...Toť na doplnění.
Děkuji za tvůj názor k vývoji měnových párů. Toto je VELKÝM přínosem pro každého, protože každý vidí v grafech jiný obrázek a tak se učíme navzájem postřehnout z grafů víc a víc...JEN TAK DÁL.

Nicméně přikládám názor k EUR/USD: osobně mám ještě obavy k růstu EUR. Ještě mám obavy dle týdenního grafu, kde se až zastaví klesající trend. Myslím si, že v této době panuje poměrně vyrovnaná nálada mezi EUR a USD a je otázkou jak dlouho....

Čekám na vyhlášení ve 14:30 a dle předběžných kalkulací to vidím na lehký propad EUR.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...