Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky


namodro: toto je přesné vysvětlení na první pohled nepochopitelné reakce dolaru.

Využil jsem pádu Eura a GBP po 14:30 na nákup, neboť jsem předpokládal špatné TIC data a spekuloval jsem na vzestup ale a po relativně dobrých datech, v domění, že půjde $ dolů, jsem rušil dlouhé pozice. Nastoupil jsem v zápětí
znovu do Long za podstatně horší cenu a na první FIBO před pádem exit. I tak záludný může být dobrý odhad. Celkově
to nestojí za řeč. Dnes je to pro rychlé prsty.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gogo,
to není cena ropy, ale týdenní zásoby:

The Energy Information Administration's (EIA) Crude Oil Inventories measures the weekly increase in barrels of commercial crude oil held in inventory by US firms. The level of inventories influences the price of petroleum products, which can have an impact on inflation and other economic forces.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pietro
Prachbídně..., vstoupil jsem na euro na 1,2055, když to prorazilo R1 a sežralo mi to pak stopku na 1,2035.. nevěřil jsem, že to půjde zpět pod R... na cable to samé v černobílém - suma sumárum mínus 90 pips...Dnešek bych shrnul takto - fialový hnus..Jak tady píše namodro zprávu Reuters..příliv investic relativně dobrý, ale nestačí to....ale co poslalo dolar z Down na Up zatím netuším další odpor byl dost daleko....
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Analytici maji jedno obrovske MINUS hodnoti trhy az po datech. Prirovnal bych to, ze po bitve je kazdy general. Kdyby nekdo jasne rekl pred daty, ze se kurz posune o X pipu nahoru nebo dolu, tak tomu rikam analyza. Myslim si, ze analytici maji mnohem mensi znalosti trhu nez prumerny trader, ktery se forexem zivi. Ti co neco vi tak nic nepublikujou, ale obchodujou. Ovsem je tady jedna vyjimka - Sid.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink Napsal:
-------------------------------------------------------
> Sid: Ten par ma pomerne nizke korelace ke vsem
> majors a navic je hodne volatilni. Zatim ho
> sleduju a testuju, pocitam, premyslim. Za par
> tydnu budu chytrejsi. Kazdopadne pro moji metodu
> vypada velmi zajimave. Podle me by mohl byt dobry
> i pro ten tvuj SID system.

AHoj
Který SID systém máš na mysli?Myslíš ten na způsob 4x reverse system? Dnešním dnem jsem dotestoval VT-reverse-stop system půl roku pozpátku, který jsem obohatil o počítání zisků a ztrát a měnil jsem na všech párech koeficient. Nejdříve jsem se divil, jak to nefunguje na majors párech. Ze všech párů to funguje jen na čtyřech a koeficienty bylo třeba upravovat i po 0,00001, a dá se z toho vycucat i poměr 8,5.!
Pokud bude zájem, budu informovat.Má někdo taky zkušenosti s revers systémem?
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marek:
kdysi ve svém fx pravěku (asi před 7 měsíci :) ) jsem ho taky testoval - bylo období, že dával skvělé výsledky; a pak přišlo pár měsíců, kdy to zase všechno prodělal. Smůla, že VT nemá delší historii - i když těch 5000 bars teď je už přece jen o něco lepší. Co se týče zájmu, ten tady určitě bude, jen to sem hoď... :)
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

namodro Napsal:
-------------------------------------------------------
> Marek:
> kdysi ve svém fx pravěku (asi před 7 měsíci )
> jsem ho taky testoval - bylo období, že dával
> skvělé výsledky; a pak přišlo pár měsíců, kdy to
> zase všechno prodělal. Smůla, že VT nemá delší
> historii - i když těch 5000 bars teď je už přece
> jen o něco lepší. Co se týče zájmu, ten tady
> určitě bude, jen to sem hoď...
> Petr

Nuže dobrá:
takže testování na 5000 svíčkách reverse stop system funguje JEN NA:
EUR/JPY,USD/CAD,NZD/USD,NZD/JPY. Nastavení na těchto párech je od 0,00499 přes 0,00501 až po 0,0051. Skuste si to. Je tam poměr max ztráty k max zisku až 8,5.Průměrný zisk po pěti měsících 450 až 700 pipsů a ztáta -197až-52 pipsů...Jak na kterém páru. A aktuální zisk se nikdy moc nevzdálí od max.zisku,což je velmi důležité!!!!! Tzn. že aktuální stav účtu nelítá jak kardiogram člověka před infarktem, ale krásně pospolu s maximem stoupají. Ale to jen na vyjmenovanýých párech. Taky se mi moc nechce věřit, že by toto fungovalo, ale nemůžu si pomoci,ale čísla po 5 měsících testování (3 měsíce tradingu-bez sobot a nedělí) hovoří za své......... Je to s největší pravděpodobností proto, protože tyto páry krásně trendují.

Pokud se mýlim,tak mě opravde.!!!!Prosím!! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...