Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Život tradera v Algarve: report #1


Doporučené příspěvky

Nejdříve bych se chtěl připojit a popřát hodně štěstí.

Opravdu koukám, že ona línější povaha je zřejmě shodná všechny přímořské státy, alespoň na jihu Evropy. Několikrát do roka jezdím pracovně do Chorvatska a když něco potřebuji od souseda nebo jiného domorodce, je to někdy na pevné nervy. Mají velmi oblíbené slůvko "pomalko", které vám jsou schopni zopakovat třeba pětkrát než si od vás vyslechnou co jste jim vlastně chtěl.

A ještě jedna technická záležitost. Znamená to, že jste si oba začali hledat nový dům, že přecházíte z fáze velice aktivního vzdělávání a osobního rozvoje do fáze stagnace, kdy se hodláte držet toho co máte v současné době a s tím jste spokojeni
(jinými slovy, začínáte stárnout :) ) nebo to chápete pouze jako další milník ve fázi onoho osobního vývoje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 93
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 2 months later...

Osloven tímto článkem, jsem nelenil a pečlivě naplánoval cestu do oblasti Algarve, a to přímo do Lagosu. Cestou jsme se ještě chtěli zastavit u známých kousek od Londýna. Cestu jsem připravil (od letenek, půjčení auta, ubytování atd.) s tím, že např. kritériem s maximální váhou byly celkové náklady na "výlet". Neomezen dobou a jinou okolností jsem zakoupil letenky, zamluvil auto a ubytování s cca 1/4 ročním předstihem. Výsledkem byl fantastická týdenní dovolená strávená v maximální pohodě a relaxu. Bydleli jsme 600 m od pláže Porto de Mos, úžasné místo. Spousta místa k nekonečnému lenošení, běhání, chození, otevřený oceán a skály jako v Grand Canyonu :-).
Každodenní rituál v "naší" cukrárně Chávena dos Cafés (kde si nás mimochodem pamatovali hned od první návstěvy a následné objednávky již byly skoro jen na "úsměv") a to za cenu a kvalitu, kterou bych zde jen težko hledal, následná procházka po marině, rybí trh..., ZooLagos... atd. Čas utíkal tak rychle, že nám ho bylo kolikrát líto a to na rozdíl od rutinního domova ve velké pohodě. Všude je spousta anglánů, zřejmě v důsledku značné drahoty v jejich domovině. Byli jsme moc překvapeni, rádi se do Lagosu a okolí vrátíme.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

×
×
  • Vytvořit...