Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Zajímavá literatura pro tradery


Doporučené příspěvky

Zdravim, mne ted hodne pomohla kniha Joe Ross - Trading je byznys - zejmena prvni cast kdy vas "rozebira" , kniha je velice vhodna pro vsechny kteri jeste nevydelavaji nebo se placaji kolem nuly. Jinak dekuji za predstaveni knih a vase komentare. Anglicky umim protoze chci v zivote neco dokazat, nechapu lidi co pisou nekolik roku ze neumi anglicky bohuzel atd... tak proste vstante a bezte se to naucit :) nebo myslite to vubec vazne ze chcete v tradingu neco dokazat?
Jenom takova recnicka otazka, tak prosim bez odpovedi a bez hadek...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud bych připojil názor na to jestli je dobré "čím více knížek o tradinku tím lépe" tak bych chtěl jenom říct, že se mi děje zajímavá věc.... pokud si přečtu tu samou knížku, kterou jsem četl třeba před rokem nebo dvěma tak se mi zdá, že čtu úplně jinou knížku... :-) asi to je tím, že už jsem někam dozrál a mám na ty samé věci jiný úhel pohledu ... jen jsem chtěl říct, že není od věci se někdy k nějaké knížce i vrátit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radusor, JenaL:

přesně tohle si také uvědomuji, při opětovném čtení Eldera a knížky tady od pánů finančníků. Po krátké zkušenosti live nacházím v knihách "nové" informace, které jsem předtím "přehlédl" :-).

Jinak jsem narazil na články od Bretta Steenbargera, jsou ve wordu, takže není problém si je hned i vytisknout. Tak pro ty kdo stránky ještě nezná a umí anglicky dávám odkaz:

www.brettsteenbarger.com/articles.htm

Roman06:
díky za tip na toho Rosse, momentálně jsem právě v situaci že se motám kolem nuly, stejně jsem uvažoval že si od něj něco koupím! Tak snad mně to pošoupne trošku vpřed ( kromě dalších věcí).

Mějte se, ať se vám daří.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Pri čítaní blogov zahraničných úspešných traderov som narazil na 2 veľmi sľubne vyzerajúce knihy, extrémne lacné, takže oba mám už objednané (plus ďalších 6, niektoré aj z uvedeného článku na financnik.cz), stačí zadať názov do amazonu:

Core Transformation - ako zmeniť nesprávne veci v ktoré sme v minulosti začali veriť, či už vďaka nekonečnému opakovaniu alebo traumatickému zážitku, a ktoré nám každý deň negatívne zasahujú do života

The Sedona Method - ako sa okamžite zbaviť negatívnych emócií (napr. po losing trade)

Nech sa darí.
gan33

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...