Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Analýza dvou risk grafů najednou v ThinkorSwim


Doporučené příspěvky

radim2 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pěkný článek, před pár dny jsem si nainstaloval
> demo a určitě tuhle funkci vyzkouším, děkuji za
> článek.
> Data jsou zpožděna o 20 minut a demo půjde
> registrovat jen když "pomlčíte" o tom že jste z
> ČR, SR ale to jen tak na okraj...
>
> --------------------------------------------------
> ----
> Je třeba vidět souvislosti tam, kde je jiní
> nevidí.

radim2,

načo Ti bude naučiť sa narábať s TOS, keď v reále potom nebudeš mocť TOS na obchodovanie využívať, keďže Ti neotvoria účet?

pozdravy
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

a nebude to trochu i tím, že začátečníka (tj. někoho, kdo s opcemi začíná a podobný analytický nástroj ho velice láká) podobné analýzy velice uchvátí, a toho, kdo obchoduje live a delší dobu, už podobné "grafiky" moc neuchvátí ?

Podobné články k takovým diskuzím přímo vybízejí.

S pozdrvame kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

To jsou velice přínosné články a děkuji za ně. Aniž bych opce obchodoval, tak jsem na platfomě TOS opce studoval. Na demo účtu se dá velice úspěšně vytvořit obchodní systém, backtestovat apod. s tím, že vlastní obchody budu dělat přes jiného brokera a sice z důvodu, že už jeden účet mám, a nechci otevírat další přes TOS. Takže důvodů, proč se učit ovládat TOS je mnoho (i když u nich nemám účet, ať je ten důvod jakýkoliv.) Můžu to pouze doporučit
Pokud někomu TOS nevyhovuje, tak se prosím podělte se svými zkušenostmi, a sdělte, která jiná platforma je podle Vás lepší. Čím více alternativ bude zde uvedeno, tím lépe si každý bude moci vybrat to co mu vyhovuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...