Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Propojení Excelu a IB - načítání historických dat


Doporučené příspěvky

Samozřejmě :-) ale stahuj pak ty diry manualne abys je doplnil...

...ale faktem je, ze v podstate staci Sierra Charts nastavit pro IB tak, aby jich bylo minimum, coz jsem predtim nevedel.

Treba to nekomu taky pomuze - nastavuje se to v:

Global settings - Date/Trade Service Settings - Service: Interactive Brokers - More Interactive Brokers Settings... - Delay Between Historical Data Request: minimalne 10000 miliseconds

Jak uz bylo v predeslem textu uvedeno, je to z duvodu, ze IB omezuje pozadavky na 60 dotazu/10 minut. Pokud tam mate mensi hodnotu, casto vam v logu vybehne Error code 162, coz je prave prekroceni datoveho limitu. Podrobnosti jsou zde: www.interactivebrokers.com/php/apiUsersGuide/apiguide/api/historical_data_limitations.htm.

Nevim, jak se pak ma chovat Sieera, ale casto tam necha diru za nestazena data a pokracuje dal s dalsimi prijatymi grafy. S popsanym nastavenim sice Sierra stahuje data dele v zavislosti na zvolene casove jednotce stahovanych dat, ale data jsou uplnejsi.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

.. akorat zase narazim na to, ze Sierra mi ve Worksheet study do tabulky uvadi data v jinem timeframe, nez mam stazeny data a nez mam zobrazeno na grafu... furt je neco spatne...

Stazeny data mam 5 sec, graf zobrazi maximalne 30 sec a ve Workesheet study je to po 15 min .. a pak se v tom vyznej :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak worksheet vyreseno - proste je nutne ho nekolikrat otevrit a zavrit a pak zobrazuje spravny timeframe - pravdepodobne si to pamatuje nejake predchozi nastaveni z jineho grafu a z aktualniho grafu si ho vezme az po dalsim zavreni a otevreni Workstudy.
S daty je to horsi, vypada to ze jsou stazena opravdu 30sec i kdyz je stahovani dat nastavene na 5 sec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja v sierre taky dlouho nedelal a docela me to prekvapilo, ale uz to slape tak jak ma. Tedy: mam otervreny graf se spustenou studii a jakmile zmenim timeframe, tak se timeframe hned zmeni i ve worksheet studii. Ale prve jsem musel studii nekolikrat vypnout a zapnout, proste si Sierra ve worksheet studii umanula nejaky timeframe a ten nechtela zmenit. Kazdopadne me zmatlo, ze ty data jsou po 30 sec, opravdu je to nastavene na 5 sec. Na obrazku zlute zvyrazneni.

15637

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Dobrý den, Načítání historických dat ve vzorovém dokumentu TwsDde, na listu Historical Data mě funguje jen pro Akcie, ale ne pro Futures, tam to zamrzne na „PROCESSING“ a v okně Last Error se zobrazeje code: 320 a Message: Error reading request:-'hist' : cause - Invalid DDE Array Request:20111010 18:25:18 GMT Nevíte někdo v čem může být chyba?

17718

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...